نگین صدق گویا

نگین صدق گویا از نقشش در سریال ساعت صفر میگوید

تاریخ انتشار : 18 تیر 1394کد مطلب : 17429زمان مطالعه : 2 دقیقه
مینی سریال ساعت صفر به کارگردانی سعید سلطانی و با بازی نگین صدق گویا در شب های احیا از شبکه سه سیما پخش می شود. در ادامه ناگفته های نگین صدق ویا را درباره این سریال میخوانید.

نگین صدق گویا بازیگر تلویزیون که این شبها او را در نقش یک پزشک در سریال ساعت صفر میبینیم در گفتگویی درباره نقشش در این سریال گفت.

ایفای نقش در این مجموعه را در درجه اول به خاطر حضور سعید سلطانی به عنوان کارگردان کار پذیرفتم ولی بعد از آن فیلم نامه و کاراکتر هم برایم جذاب بود چرا که نقش، تأثیرگذار بر روی خط قصه است و مناسبتی بودن کار در پذیرش آن جزء معیارهای اصلی ام نبود.

نگین صدق گویا در سریال ساعت صفر

نگین صدق گویا و مونا فرجام
 
صدق گویا بیان داشت:تصویربرداری این کار در یک ماه و با دو دوربین گرفته شد و طبق معمول که کارهای مناسبتی در مدت زمان کوتاه ساخته می شود و همین امر ممکنه به کیفیت کار لطمه بزند ولی امیدوارم به خاطر توانایی سعید سلطانی این لطمه وارد نشده باشد.
او در خصوص کار با سعید سلطانی عنوان کرد:کار با سعید سلطانی بسیار خوب بود. او هم به لحاظ حرفه ای کار بلد است و هم از نظر اخلاقی انسان دوست داشتنی است. پیش از این قرار بود در سریال  پس از باران با وی همکاری داشته باشم اما به دلیل مشکلی که برایم پیش آمد همکاری میسر نشد برای همین همیشه علاقه مند به همکاری با او بودم که خوشبختانه این اتفاق افتاد.
صدق گویا با اشاره به سختی های کار عنوان کرد:تصویربرداری این کار حدود یک هفته پیش تمام شد و در صحنه های خارجی و لوکیشن های داخل خانه به دلیل هوای گرم بسیار سخت بود ولی خوشبختانه چون همه ی بازی من در بیمارستان و فضای بسته یک مقدار این شرایط راحت تر کرد.
 نگین صدق گویا
وی بیان کرد:کار با این گروه بسیار خوب و لذت بخش بود و تاکنون بازخورد خوب بوده و مخاطب کشش برای دیدن ادامه ی قصه دارد ولی امیدوارم اگر کمی و کاستی در کار وجود دارد که آن هم به دلیل شرایط زمانی بوده مردم این کاستی ها را نادیده بگیرند و از تماشای مجموعه لذت ببرند.
ساعت صفر سریالی است 5 قسمتی به کارگردانی سعید سلطانی و نگارش اصغر عبدالهی و سعید شاهسواری می باشد. بازیگرانی چون امین زندگانی، سیاوش خیرابی، نگین صدق گویا، محسن افشار و الهام نامی و …در این سریال ایفای نقش می کنند. این مینی سریال روایت داستان سام شکرچیان مردی 45 ساله است که غرق در کار و تجارت است. او به واسطه ناکامی در یک معامله کلان به شدت عصبانی و آشفته است. این آشفتگی باعث می شود تا در راه شمال، با یک وانت تصادف کند و این آغاز ماجراست.

نگین صدق گویا از نقشش در سریال ساعت صفر میگوید

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی