نیما شعبان نژاد

دلخوری نیما شعبان نژاد از حذف نقشش در ممنوعه

تاریخ انتشار : 8 آذر 1397کد مطلب : 73122زمان مطالعه : 2 دقیقه
نیما شعبان نژاد بازیگری که با برنامه خندوانه به شهرت رسید ، با نقشی متفاوت در ممنوعه جلوی دوربین رفت اما بخش های زیادی از بازی او در این سریال نمایش خانگی سانسور شد.

چرا نقش نیما شعبان نژاد در ممنوعه حذف شد

نیما شعبان نژاد بازیگر نقش نیما در برنامه خندوانه است که با بازی در این برنامه پرمخاطب دیده شد و به شهرت رسید و وارد دنیای بازیگری شد. نیما شعبان نژاد اگرچه تحصیلاتش را در رشته کارگردانی تئاتر به اتمام رساند و تجربه بازی در تئاتر را داشت اما بازی در برنامه خندوانه باعث دیده شدن او شد.

نیما شعبان نژاد بازی در سریال بازگشت و رهایم نکن را در کارنامه هنری اش داشت و با بازی در سریال ممنوعه برای نمایش خانگی هنر بازیگری اش را در معرض دید همه قرار داد.

نقش متفاوت نیما شعبان نژاد در ممنوعه و حذف آن

نیما شعبان نژاد با انتشار پستی در اینستاگرام از حذف سکانس هایی با بازی او در سریال ممنوعه اظهار ناراحتی کرد.

نیما شعبان نژاد

گریم نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

نیما شعبان نژاد با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

ممنوعه که برای همه آزاد شد و برای من ممنوع ، خیلی وقت ها سکوت بهترین کاره ، ولی تو منطق من سکوت بخشی از ضعف میتونه باشه خیلی وقتا ، غر میزنم چون زحمت کشیدم ، حتی اگر ککه کسی هم نگزه ، همش حذف کردن رسمش نیست از نظر شما هست !؟

چشم هارا باید شست ... فکرها هم همین طور ...

نیما شعبان نژاد

نقش متفاوت نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقشی شد که تعداد انگشت شماری از بازیگران آن را ایفا کرده اند. بازی نیما شعبان نژاد در نقش یک ترنس چهره متفاوتی از او را نشان داد.

نیما شعبان نژاد

امیرحسین آرمان و نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

سریال ممنوعه یکی از پرحاشیه ترین سریال ها در نمایش خانگی است که اصلاحات متعددی روی آن انجام شد تا نسخه قابل پخش آن آماده شود.

نیما شعبان نژاد

بازی متفاوت نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

خلاصه داستان سریال ممنوعه :ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت میکند، از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی…

بازیگران سریال ممنوعه عبارتند از: امیرحسین آرمان، علی استادی، خاطره اسدی، بهاره افشاری، محمد امین، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی فر، الهه حصاری، سوگل خالقی، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی فر، لیلا زارع، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی، مصطفی قدیری، نیکی کریمی، میلاد کی مرام، فاطمه گودرزی، مجید مظفری،نسرین نکیسا و شیدا یوسفی.

سریال ممنوعه

سلفی بازیگران خانم در سریال ممنوعه

ششمین قسمت از سریال ممنوعه دوشنبه 5 آذر 1397 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. سریال ممنوعه هر دوشنبه در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

دلخوری نیما شعبان نژاد از حذف نقشش در ممنوعه

4.171
این مطلب مفید بود ؟5813
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی