نیمکت پرسپولیس

فرصت حذفی برای نیمکت نشینان پرسپولیس

تاریخ انتشار : 28 آذر 1400کد مطلب : 74109تعداد نظرات : 1 نظر
بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس باید از آخرین فرصت خود در جام حذفی برای ماندن در جمع سرخپوشان استفاده کنند.

مهر:رقابت‌های یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور با باشگاه‌های لیگ برتری در حالی از فردا یکشنبه آغاز می‌شود که فاصله مدعیان قهرمانی این بازی‌ها در لیگ برتر اندک است.

پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر نخستین بازی خود در جام حذفی را دوشنبه هفته جاری مقابل ویستا توربین برگزار می‌کند تا حداقل روی کاغذ کار سختی در انتظار سرخپوشان برای عبور از این تیم دسته اولی نباشد.

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد در این دیدار از بازیکنان نیمکت نشین خود استفاده کند تا علاوه بر دادن فرصت بازی به آنها بازیکنان اصلی نیز استراحت کنند.

تعدادی از نیمکت‌نشینان پرسپولیس در حالی برای این تیم بازی خواهند کرد که آخرین فرصت آنها برای این بازی محسوب می‌شود. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد. از این رو بعید نیست نیمکت نشینان ثابت در لیست خروج قرار گرفته تا جا برای حضور خریدهای زمستانی باز شود.

باید دید کدام بازیکنان با درخشش در دیدار با ویستا توربین می‌توانند خود را در جمع پرسپولیسی‌ها نگه دارند و یحیی از چند بازیکن فعلی خود قطع امید می‌کند تا آنها در نیم فصل دوم به طور قرضی راهی باشگاه‌های دیگر برای بازی کردن شوند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ویستا توربین تهران ساعت 17:30 دوشنبه هفته جاری در یک شانزدهم نهایی جام جذفی فوتبال کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م

فرصت حذفی برای نیمکت نشینان پرسپولیس

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : جام حذفی
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی