همراه بانک آینده
در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه “همراه بانک آینده” برای دو سیستم عامل اندروید و IOS به همراه مزیت های آن آشنا خواهیم نمود.

 همراه بانک آینده برای اندروید و IOS + دانلود

قبل از معرفی همراه بانک آینده و ویژگی های آن قصد داریم شما را با تاریخچه بانک آینده آشنا سازیم؛ بانک آینده در میان بانک های معتبر و بزرگ کشور، جزء جدیدترین بانک ها می باشد که حدودا دارای تجربه 7 ساله است و برای اولین بار در تیر ماه سال 1391 شروع به کار نمود و امروزه برای خدمات رسانی هرچه بهتر به مشتریان، در تلاش و تکاپو است و تعداد زیادی شعب را در سرتاسر کره زمین ایجاد نموده است تا مشتریان این بانک بتوانند با پیمودن فاصله ای کم از خدمات این بانک برای انجام کارهای روزمره استفاده نمایند.

بانک آینده

از این رو این بانک همانند بانک های دیگر در سرتاسر کره زمین، برای فراهم کردن شرایطی ساده و آسان برای استفاده از خدمات این بانک برای مشتریان، از نرم افزار همراه بانک مخصوص خود رونمایی ساخته است تا هر یک از اعضای این بانک بتوانند در خانه و یا محل کار خود کارهای روزمره و ساده خود را بدون هرگونه تحمل کردن ترافیک و یا صف های طولانی بانکی انجام دهند. از این رو ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با ویژگی های همراه بانک آینده برای اندروید و IOS آشنا سازیم تا بتوانید هر چه بهتر از آن استفاده نمایید.

همراه بانک آینده اندروید

 برای استفاده از همراه بانک آینده شما می توانید از برنامه " همراه کارت " استفاده کنید که برنامه ای ساده و در عین حال کاربردی می باشد که شما می توانید به راحتی این برنامه را در گوشی هوشمند اندروید و ios خود نصب کنید. همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، محیطی ساده است که شما با استفاده از آن می توانید بصورت همزمان چندین کارت را مدیریت کنید که این مدیریت شامل تمامی امکانات ممکن می باشد.

همرا بانک

همراه بانک آینده دانلود اندروید

ویژگی منحصر بفردی که این اپلیکیشن کاربردی دارد، این است که شما نیاز به وارد کردن دستی کارت خود ندارد و می توانید به ساده ترین شیوه ممکن کارت خود را با استفاده از فناوری OCR که باید دوربین را در مقابل کارت قرار دهید، اقدام به ثبت و اضافه کردن کارت خود به این همراه بانک کنید.

همراه بانک آینده

همراه بانک آینده برای اندروید و IOS

مزایای همراه بانک آینده ؛

 1. دریافت موجودی حساب
 2. خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف
 3. پرداخت قبضوض مختلف
 4. در خواست پول از طریق همراه کارت
 5. مدیریت حساب
 6. انتقال وجه
 7. اضافه کردن کارت با فناوری OCR
 8. خرید بسته اینترنتی 
 9. استعلام قبض
 10. نیکوکاری
 11. خدمات بیمه
 12. خدمات کیف پول
 13. سوابق تراکنش و...

لینک دانلود همراه بانک آینده

همراه بانک آینده نسخه اندروید

همراه بانک آینده ios

 

دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک آینده برای اندروید و IOS

3.1178
این مطلب مفید بود ؟11266
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی