همراه بانک اقتصاد نوین
اگر شما از مشتریان بانک اقتصاد نوین هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک دارید، در ادامه می توانید “همراه بانک اقتصاد نوین” را برای اندروید و iOS دانلود نمائید.

دانلود همراه بانک اقتصاد نوین برای اندروید و آیفون

بانک اقتصاد نوین، یکی از بانک های تاسیس شده بعد از انقلاب جمهوری اسلامی در سال 1380 می باشد که این روزها نزدیک به دو دهه تجربه در زمینه خدمات بانکی و بانکداری است که به عموم مشتریان خود خدمت رسانی می کند و در این راستا کارهای زیادی انجام داده است. در حال حاضر گفته می شود که بیش از 250 شعب از این بانک در سرتاسر کشور در حال خدمات رسانی به عموم مشتریان هستند.

با این حال اگر شما از مشتریان بانک اقتصاد نوین هستید، می توانید از برنامه همراه بانک اقتصاد نوین برای اندروید و آیفون استفاده کنید که برنامه کاملا کاربردی است و با درخواست نام کاربری و گذرواژه از این خدمات الکترونیک بهرمند شوید. موبایل بانک اقتصاد نوین بسیار ساده و آسان است که هر کاربری می تواند از این اپ به سادگی استفاده کنید.

بانک اقتصاد نوین

از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه همراه بانک اقتصاد نوین است که یک برنامه جامع و کامل برای انجام کارهای روزانه می باشد که دارای ده ها قابلیت مختلف و متنوع در راستای امور و خدمات بانکی می باشد و شما می توانید با درخواست نام کاربری و دریافت گذر واژه از این برنامه بصورت رایگان استفاده نمائید. در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با همراه بانک اقتصاد نوین آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

قابلیت های همراه بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین

همراه بانک اقتصاد نوین، همانند سایر همراه بانک های کشور دارای قابلیت های مختلف و کاربردی است که مشتریان این بانک می توانند از آن استفاده نمایند. از این رو در ادامه برخی از قابلیت های همراه بانک اقتصاد نوین را معرفی کرده ایم تا کمی بیشتر با این همراه بانک آشنا شوید؛

 1. مشاهده و پرداخت تسهیلات بانکی
 2. ارسال تراکنش های انجام شده توسط ایمیل
 3. در دسترس بودن برای اندروید و آیفون
 4. ورود با اثر انگشت
 5. تشخیص قبوض مختلف در برنامه پیامک پوشی
 6. پشتیبانی آنلاین
 7. پرداخت با شناسه
 8. مدیریت چک و سته چک
 9. استعلام قبوض مختلف
 10. تراکنش پایا
 11. گزارش تراکنش های پایا
 12. اشتراک پذاری با دوستان
 13. خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف
 14. مشاهده شعب مختلف
 15. امکان اسکن کردن کارت
 16. اشتراک گذاری تراکنش ها
 17. کمک به خیریه
 18. انتقال وجه به سایر کارت ها
 19. درخواست مسدود سازی کارت و...

لینک های دانلود همراه بانک اقتصاد نوین

همراه بانک اقتصاد نوین برای دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی و منتشر شده است که شما می توانید این برنامه را برای این دو سیستم عامل دانلود و نصب نمائید. توجه داشته باشید که برای فعال کردن همراه بانک اقتصاد نوین باید به شعب بانک اقتصاد نوین مراجعه نمائید. از این رو برای دانلود آخرین نسخه همراه بانک اقتصاد نوین را دانلود کنید؛

دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک اقتصاد نوین برای اندروید و iOS

3.3180
این مطلب مفید بود ؟11862
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی