همراه بانک دی
اگر شما از مشتریان بانک دی هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک دی دارید، در ادامه این گزارش می توانید “همراه بانک دی” را برای اندروید و iOS دانلود نمائید.

دانلود همراه بانک دی برای اندروید و IOS 

بانک دی جز یکی از بانک های جدید کشور عزیزمان می باشد که اولین بار در تاریخ 18 اردیبهشت ماه سال 1389 تاسیس و بنا نهاده شد و امروزه با پیشرفت چشمگیری روبرو شده است. بانک دی زیر مجموعه بنیاد شهید و ایثارگران می باشد که پس از گذشت حدودا 8 سال از افتتاح این بانک، شعب مختلف و متعددی از آن را در استان ها و مناطق مختلف شاهد هستیم که در حال خدمات رسانی به مشتریان خود می باشند.

همراه بانک دی

از این رو این بانک همانند بانک های دیگر، از همراه بانک رونمایی نموده است تا مشتریانش بتوانند بدون تجربه هر گونه انتظار و یا ترافیک کارهای روزمره و عادی خود را با این نرم‌افزار انجام دهند. با این وجود همراه بانک دی برای دو سیستم عامل اندروید و IOS وجود دارد که شما با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید خیلی ساده و آسان کارهای روزمره خود را بدون تحمل هرگونه سختی، در هر موقعیتی تنها با چند کلیک انجام دهید. از این رو در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک بیشتر با برنامه همراه بانک دی آشنا خواهید شد.

قابلیت های همراه بانک دی

همراه بانک دی

همراه بانک دی همانند تمام برنامه های همراه بانک که توسط بانک های مختلف برای مشتریان طراحی و منتشر شده اند، دارای قابلیت های نسبتا مشابه است که شما می توانید با دریافت حساب کاربری از شعب بانک دی، از این برنامه استفاده کنید. از مهم ترین قابلیت های همراه بانک دی می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

 1. وجود صفحه اصلی که کاربر می تواند هر چه سریع تر به خدمات کاربردی اعم از پرداخت قبوض، انتقال وجه و... دسترسی داشته باشد.
 2. انتقال وجه به صورت عادی، کارت به کارت، مستمر، کارت به سپرده، پایا، ساتنا)
 3. مشاهده صورت حساب و موجودی حساب
 4. تغییر رمز دوم، کارت های استفاده شده در اپلیکیشن، مسدود کردن کارت
 5. قابلیت پرداخت قسط
 6. پرداخت قبوض، جریمه رانندگی و قسط سایر بانک ها 
 7. خرید شارژ تلفن
 8. نقشه خودپرداز ها و شعب
 9. گزارش رسید قبوض
 10. پیگیری قبوض
 11. باز نمودن برنامه با استفاده از اثر انگشت
 12. امکان تغییر نام کاربری
 13. تغییر رمز برنامه

لینک های دانلود همراه بانک دی

خوشبختانه همراه بانک دی برای دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی و منتشر شده است که شما می توانید این برنامه کاربردی را در این دو سیستم عامل محبوب جهانی دانلود و نصب نمائید. از این رو در ادامه می توانید آخرین نسخه همراه بانک دی را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS دانلود نمائید؛

دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک دی برای گوشی اندروید و IOS

2.4229
این مطلب مفید بود ؟110119
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی