همراه بانک سینا
اگر شما از مشتریان بانک سینا هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک سینا دارید، در ادامه این گزارش می توانید همراه بانک سینا را برای اندروید و iOS دانلود نمائید.

دانلود همرا بانک سینا برای اندروید و IOS

بانک سینا جزء یکی از بانک های افتتاح شده پس از انقلاب اسلامی می باشد که در سال 1387 تاسیس شد و امروزه پس از حدود یک دهه تجربه جزء یکی از بزرگترین بانک های ایرانی با تعداد شعب فراوان در سرتاسر کشور می باشد. از این رو یکی از تغییرات اخیر نظام بانکداری در سرتاسر جهان، رونمایی و استفاده از همراه بانک ها یا به عبارتی برنامه هایی می باشد که بی شک می تواند برای هر یک مشتریان بانک ها بسیار کارآمد و موثر واقع شود که مشتریان با استفاده از این برنامه ها می توانند کارهای روزمره و ساده خود را که در گذشته می بایست مدت زمان زیادی را صرف آن می کردند را بدون صرف هر گونه زمان در آن لحظه انجام دهند.

همراه بانک سینا

از این رو دیگر تمام افرادی که دارای کارت بانکی هستند، با گرفتن یک نام کاربری و رمز ورود از بانک، بدون تحمل هرگونه ترافیک و آلودگی می توانند در محل کار خود و یا خانه کارهای روزمره خود را انجام دهند. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با همراه بانک سینا در سیستم عامل های اندروید و IOS آشنا سازیم که می تواند در انجام سریع کارهای بانکی بسیار تاثیرگذار باشد. همراه ما باشید.

قابلیت های همراه بانک سینا

همراه بانک سینا

همراه بانک سینا همانند سایر همراه بانک هایی که به آنها دسترسی داریم، دارای قابلیت های نسبتا یکسان است که شما با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید خیلی ساده و آسان کارهای روزمره خود را تنها در طی چند دقیقه انجام دهید. از مهم ترین ویژگی های همراه بانک سینا می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

 1. مشاهده لیست سپرده ها، اعلام موجودی، و ارائه صورتحساب
 2. انواع انتقال وجه
 3. انتقال وجه بین سپرده های خود
 4. انتقال وجه به سپرده های دیگران
 5. انتقال وجه مستمر (انتقال وجه زمان دار به تاریخ آینده)
 6. انتقال وجه بین بانکی پایا و ساتنا
 7. انتقال وجه کارت به کارت سینا به سینا و شتابی به بانک های دیگر
 8. انتقال وجه کارت به سپرده
 9. مدیریت چک (گزارش وضعیت دسته چک ، گزارش وضعیت چک های واگذار شده به سپرده)
 10. مدیریت تسهیلات (مشاهده جزئیات تسهیلات ، پرداخت قسط )
 11. مدیریت کارت (انسداد کارت ، صورتحساب ، پرداخت قبض ، تغییر رمز دوم )
 12. خرید شارژ مستقیم سیم کارت های اعتباری
 13. امکان پرداخت قبض با سپرده و کارت
 14. تغییر نام کاربری، تغییر رمز عبور

لینک های دانلود همراه بانک سینا

خوشبختانه همراه بانک سینا برای دو سیستم عامل محبوب اندروید و iOS طراحی و منتشر شده است که شما می توانید این برنامه کاربردی را در این دو سیستم عامل دانلود و نصب کنید. از این رو برای دانلود آخرین نسخه همراه بانک سینا، لینک مدنظر خود را از قسمت ذیل انتخاب نمائید؛

دانلود آخرین ورژن همراه بانک سینا برای اندروید و IOS

3.6256
این مطلب مفید بود ؟18274
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی