پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی
یکی از اتفاقات قابل توجه درباره زندگی هنرمندان اختلاف سنی زیاد میان برخی از آنها است که در این مطلب به نمونه هایی از آن اشاره میکنیم.

این هنرمندان با همسرانشان اختلاف سنی دارند

در ازدواج ملاک های مختلفی وجود دارد که برخی از اهمیت بیشتری برخوردار است. این ملاک ها در دوران های مختلف با تغییرات روبرو شده است و ملاک هایی که در گذشته اهمیت داشته امروز کمرنگ تر شده اند.

اختلاف سنی میان زوج ها یکی از موضوعاتی است که این روزها اهمیت کمتری در ازدواج به‌خصوص در میان هنرمندان دارد و زوج های زیادی در میان این قشر پرطرفدار وجود دارند که چندین سال با هم اختلاف سنی دارند.

اختلاف سنی چشمگیر هنرمندان با همسرانشان

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به سراغ هنرمندانی رفته ایم که اختلاف سنی زیادی با همسرانشان دارند.

رضا رویگری و همسرش

رضا رویگری و همسرش تارا کریمی از زوج هایی هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند. این هنرمند پیشکسوت بعد از جدایی از همسرش با دومین ازدواجش حسابی خبرساز شد و ماجرای اختلاف سنی زیاد او با همسرش تارا کریمی توجه بسیاری از مردم جلب کرد.

تارا کریمی درحالی که تنها 23 سال سن داشت با رضا رویگری ازدواج کرد و این زوج حدود 43 سال با هم اختلاف سنی دارند.

رضا رویگری متولد سال 1325 است و همسرش تارا کریمی متولد سال 1368 است.

رضا رویگری و همسرش

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان یکی دیگر از زوج های هنری هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند و با وجود داشتن این اختلاف سنی چند سالی است که در کنار هم زندگی میکنند و صاحب یک دختر به نام نوردخت شده اند.

رامبد جوان متولد سال 1350 و همسرش نگار جواهریان متولد سال 1361 است و این زوج 11 سال با هم اختلاف سنی دارند.

نگار جواهریان سومین همسر رامبد جوان است که این زوج سال 95 با یکدیگر ازدواج کردند و تیرماه سال 98 دخترشان نوردخت به دنیا آمد.

رامبد جوان و نگار جواهریان

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر یکی دیگر از زوج های کشورمان هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند.

امیریل پسر داریوش ارجمند است که در سال 1353 متولد شد و یاسمینا باهر همسرش متولد سال 68 است و این زوج با وجود داشتن 15 سال اختلاف سنی سال 93 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

این زوج هنرمند دی ماه سال 98 صاحب فرزند شدند و نام یلسان را برای پسرشان انتخاب کردند.

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی یکی دیگر از زوج های هنری هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند.

سارا صوفیانی متولد سال 1364 است و زندگی مشترک با همسرش را از سال 89 آغاز کرد و 28 سال با همسرش اختلاف سنی دارد. امیرحسین شریفی از تهیه کننده های کشورمان و سارا صوفیانی از بازیگران کشورمان است.

این زوج هنرمند بعد از 10 سال زندگی مشترک صاحب دختری به نام ساحل شدند.

سارا صوفیانی و همسرش

لادن مستوفی و همسرش

لادن مستوفی و همسرش شهرام اسدی کارگردان کشورمان از زوج های هنری هستند که با هم اختلاف سنی چشمگیر دارند.

این زوج هنرمند با وجود داشتن 20 سال اختلاف سنی از حدود سال 72 زندگی مشترک را در کنار هم آغاز کردند و زندگی آرام و بی حاشیه ای کنار هم دارند.

لادن مستوفی متولد سال 1351 است و همسرش شهرام اسدی متولد سال 1332 است و یکی از کارگردان های کشورمان است مجموعه جلال الدین و شیخ بهایی را کارگردانی کرده است.

لادن مستوفی و همسرش

شهرام شکیبا و همسرش

شهرام شکیبا مجری و بازیگر کشورمان و همسرش ستاره سادات قطبی از دیگر زوج های هنری هستند که اختلاف سنی چشمگیری با یکدیگر دارند.

ستاره سادات قطبی متولد سال 1365 است و شهرام شکیبا در سال 1351 متولد شد و این زوج با وجود 14 سال اختلاف سن، سال 93 زندگی مشترکشان را در کنار هم آغاز کردند.

شهرام شکیبا و همسرش

بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی

بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی از دیگر زوج های هنرمند کشورمان هستند که با وجود داشتن چندین سال اختلاف سنی، چند سالی است که در کنار هم زندگی میکنند.

مرجان شیرمحمدی بازیگر کشورمان همسر دوم بهروز افخمی است که در سال 1352 متولد شد و همسرش بهروز افخمی متولد سال 1335 است و این زوج 17 سال با هم اختلاف سنی دارند.

بهروز افخمی و همسرش

بهرام بیضایی و همسرش

بهرام بیضایی نویسنده و کارگردان کشورمان و همسرش از دیگر زوج های هنری هستند که اختلاف سنی زیادی با هم دارند.

بهرام بیضایی متولد سال 1317 است و همسرش مژده شمسایی دومین همسر او است که متولد 1347 است و این زوج 30 سال با هم اختلاف سنی دارند.

بهرام بیضایی و همسرش

ناصر تقوایی و همسرش

ناصر تقوایی و همسرش مرضیه وفامهر از دیگر زوج های هنری هستند که اختلاف سنی چشمگیری میان آنها دیده میشود.

این هنرمند پیشکسوت از فیلمسازان و نویسنده های کشورمان است که در سال 1320 متولد شد و مرضیه وفامهر همسر دوم او است که در سال 1352 متولد شده است و این زوج 32 سال با هم اختلاف سنی دارند.

 ناصر تقوایی و همسرش

حسن معجونی

حسن معجونی متولد 1347 بازیگر، طراح و کارگردان تئاتر ایرانی می باشد که با ایفای نقش در سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان فعالیتش در تلویزیون را آغاز کرد و در بین مردم شناخته تر شد. او اکنون 53 سال سن دارد، چند سال قبل با هدیه حسینی نژاد ازدواج کرد. برخی از کاربران مدعی اند که اختلاف سنی آن ها به بیش از 20 سال می رسد.

حسن معجونی و همسرش

حسن معجونی و همسر در جشنواره فجر/ عکس از ساقی بلیغ

پیمان قاسم خانی

پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی یکی دیگر از زوج های سینمایی ایران هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند. پیمان قاسم خانی در سال 1371 و در 26 سالگی با بهاره رهنما بازیگر 19 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی دختری بنام پریا متولد 1376 بود. این دو زوج در سال 95 بعد از 24 سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

پیمان قاسم خانی بعد از چند سال تنهایی در سال 1399 با میترا ابراهیمی، دختر مستندساز و روانشناس به صورت رسمی ازدواج کرد.

پیمان قاسم خانی متولد 30 دی 1344 و میترا ابراهیمی متولد 2 اسفند 69 می باشد. اختلاف سنی این زوج 25 سال می باشد.

پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی

هنرمندان معروفی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند+تصاویر

3.9537
این مطلب مفید بود ؟414123
4 نظر به ثبت رسیده است
مبینا1396-05-19
انشاالله همیشه خوشبخت باشن.از نظر من اگه زوجی واقعا به هم علاقه داشته باشن تفاوت سنیشون چه کم چه زیاد مهم نیست.این زوج های هنرمندی که اینجانام برده خوشبخت تر از اون زوج های هنرمندی هستن که تفاوت سنیشون کمبود والان هم از هم جدا شدن.
30285
الی1396-02-10
در مورد این اختلاف سن ها نظری ندارم از بس که تاسف باره فقط یک جمله از گلستان سعدی رو مینویسم. واقعا سعدی خیلی روشنفکر بوده اونم هفت قرن پیش که گفته: زن جوان را تیری به پهلو/ به که پیری.
204192
هرمزمنصوری1396-02-02
واقعا مطالب تفاوت سنی هنرمندان خیلی عالی بود به نحوی که شخص خودم که برای ازدواج باخانمی که ازخودم کوچکتره واین قضیه باعث تنش شده بود بادیدن وخواندن این مطالب مشکلمان تاحدودی حل شده
244149
پیشوا1400-11-28
فقط تو این دنیا متوجه شدم
پول قدرت و محبوبیت میاره،
پول نداشته باشی
فرزند پادشا هم باشی
دیده نخواهی شد
255
وبگردی