همسر رضا عطاران

مادر فریده فرامرزی همسر رضا عطاران درگذشت

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67843زمان مطالعه : 1 دقیقه
مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر درگذشت مادر همسر رضا عطاران به روز کرد.

همسر رضا عطاران به سوگ مادرش نشست

فریده فرامرزی همسر رضا عطاران در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست . مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر درگذشت مادر همسر رضا عطاران را منتشر کرد.

درگذشت مادر همسر رضا عطاران

مجید صالحی با انتشار پستی در اینستاگرامش به رضا عطاران و همسرش فریده فرامرزی تسلیت گفت و خبر از زمان تشییع مادر همسر رضا عطاران داد.

همسر رضا عطاران

تسلیت مجید صالحی به همسر رضا عطاران

مجید صالحی با انتشار عکسی از رضا عطاران و همسرش نوشت :رضا جان عطاران عزیز و فریده خانم فرامرزی مهربان درگذشت مادر بزرگوارتان که همانند مادرم برایم عزیز و دوست داشتنی بود را به شما و خانواده های گرامیتان تسلیت میگویم.

روحشان شاد یادشان گرامی.....

همسر رضا عطاران

زمان تشییع مادر همسر رضا عطاران

رضا عطاران در سال 1373 با فریده فرامرزی که برای بازی در فیلم صندلی خالی نامزد سیمرغ بلورین نقش مکمل زن جشنواره فجر شده بود ازدواج کرد.

 رضا عطاران و همسرش

 رضا عطاران و همسرش فریده فرامرزی

از فیلم هایی که فریده فرامرزی در آن ها نقش داشته می توان به استراحت مطلق و صندلی خالی اشاره کرد. او برای ایفای نقش در فیلم صندلی خالی، نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم فجر شد.

همسر رضا عطاران

فریده فرامرزی همسر رضا عطاران

مجله اینترنتی نمناک درگذشت مادر گرامی سرکار خانم فریده فرامرزی را به وی و همسر ایشان رضا عطاران بازیگر و کارگردان دوست داشتنی کشورمان تسلیت عرض می نماید.

مادر فریده فرامرزی همسر رضا عطاران درگذشت

4.259
این مطلب مفید بود ؟509
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : رضا عطاران
وبگردی