پرستو صالحی
شاهین صمدپور مستندساز و دوست قدیمی پرستو صالحی با انتشار پستی در اینستاگرام صحبت پرستو صالحی درباره معرفی همسرش را به اشتراک گذاشت.

آیا همسر پرستو صالحی بازیگر سینما است

خبر ازدواج پرستو صالحی روز گذشته همزمان با آغاز سال نو میلادی در فضای مجازی منتشر شد . بعد از انتشار بدون توضیح این خبر کنجکاوی ها برای شناخت همسر پرستو صالحی آغاز شد و همه میخواستند که بدانند همسر خانم بازیگر از اهالی سینما است یا خیر.

پرستو صالحی با انتشار عکسی از دستهایشان این خبر را به اشتراک گذاشت اما اطلاعات بیشتری در اختیار همراهانش قرار نداد تا همچنان کنجکاوی برای دیدن همسر خانم بازیگر وجود داشته باشد.

سوال شاهین صمدپور از پرستو صالحی درباره همسرش

شاهین صمدپور مستندساز معروف کشورمان با انتشار پستی برای تبریک ازدواج پرستو صالحی سوالی را که درباره همسر خانم بازیگر مطرح بود را به اشتراک گذاشت.

پرستو صالحی

تبریک شاهین صمدپور برای ازدواج پرستو صالحی

شاهین صمدپور با انتشار عکسی از پرستو صالحی نوشت : رفاقتِ من و خانم صالحی عزیز بر می گرده به بیش از ده سال پیش ، زمانی که تو یک فیلم هم بازی بودیم و پارتنر هم بودیم .

در طی این سال ها صراحت بیان خانم صالحی باعث شد همیشه براشون احترام خاصی قائل باشم . دیشب خبر ازدواج شون رو توی صفحه شون خوندم و خیلی خوشحال شدم .

پ ن :بلافاصله بهشون پیغام دادم که پرستو جان داماد لطفن ؟ که ایشون در جواب گفتن از بچه های معروف سینما نیست و نمی شناسیدشون .

خواستم بگم پرستو جان می دونی که ما مردم ایران تو اینجور موارد کمی کنجکاو و جستجوگر هستیم ، فضول نیستیمااا ، کمی کنجکاو و جستجوگر تا دوستان خودشون زحمت نکشیدن نرفتن شماره شناسنامه ی داماد رو هم در بیارن لطفن خودت از ماه داماد رونمایی کن ، متشکرم....

سوای از شوخی این مرد خوش بخت هرکسی که هست اش یک عمر کنار هم شاد باشید و سلامت ....

تبریک علی صالحی برای ازدواج پرستو صالحی

علی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که شوخی جنجالی اش با پرستو صالحی روی آنتن برنامه زنده با پرستو صالحی حسابی خبرساز شد. علی صالحی به شوخی در یک برنامه تلویزیونی از پرستو صالحی خواستگاری کرد و این موضوع با حواشی زیادی همراه شد که در نهایت با توضیح خانم بازیگر ختم به خیر شد.

پرستو صالحی

آرزوی علی صالحی برای پرستو صالحی در روز ازدواجش

علی صالحی با انتشار پستی ازدواج پرستو صالحی را تبریک گفت و نوشت : خواهر جان ، رفیق عزیز ، همکار خوبم آغاز زندگی مشترکت را ، که مصادف شد با شروع سال میلادی جدید ، به خودت ، همسر گرامیت و هردو خانواده تبریک میگم ، آرزوی خوشبختی ، سعادت دارم براتون ، متاسفانه هنوز عده ای کم بیمار مجازی دست از توهین و بی احترامی نسبت به اتفاقی که در برنامه زنده دعوت افتاد بر نمیدارن ، اون برنامه یک شوخی بود بین دوتا رفیق و همکار برای شادی دل مردم و تمام شد رفت...

امیدوارم هر روز که بیدار میشیم خبرهای خوب و شادی بشنویم و ببینیم . یا علی مدد

تبریک رزیتا غفاری برای ازدواج پرستو صالحی

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم با انتشار پستی در اینستاگرام ازدواج پرستو صالحی را تبریک گفت.

پرستو صالحی

خوشحالی رزیتا غفاری از خبر ازدواج پرستو صالحی

رزیتا غفاری با انتشار عکسی جالب در اینستاگرامش ازدواج پرستو صالحی را تبریک گفت و نوشت: پرستو جان

دوست خوب و مهربونم پیوندتان مبارک.... براتون عشق... ارامش.... برکت... و سلامتی ارزومندم....

پرستو صالحی و مادرش

عکسی از پرستو صالحی در جشن تولد مادرش

همسر پرستو صالحی کیست؟! + تبریک هنرمندان به ازدواج پرستو صالحی

3.629
این مطلب مفید بود ؟218
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : پرستو صالحی
وبگردی