نیوشا ضیغمی

بازیگران جذاب ایرانی که همسر میلیاردر دارند !

کد مطلب : 76803تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام بازیگران زن ایرانی همسر میلیاردر دارند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

بازیگرانی که همسر پولدار دارند

هنرمندان یکی از اقشار مورد توجه در جامعه هستند که دانستن جزئیات زندگی آنها برای طرفدارانشان بسیار جذاب است. ازدواج یکی از اتفاقات مهم زندگی بازیگران است که همیشه مورد توجه قرار گرفته و کنجکاوی مخاطبان برای کشف جزئیات زندگی مشترک و شناخت همسر آنها را برمی انگیزد. 

از میان بازیگران زن ایرانی که زندگی مشترک خود را با فردی خارج از حیطه هنر آغاز کرده اند برخی از هنرمندان با فردی ثروتمند یا به عبارتی میلیاردر ازدواج کرده و زندگی مرفهی دارند که می توان به نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما را نام برد چرا که اوضاع مالی همسرشان به نسب بقیه هنرمندان بهتر است و به اصطلاح همسر میلیاردر دارند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را همه مخاطبان تلویزیون با سریال در چشم باد و نقش ماندگارش در این سریال به خوبی می شناسند.

این بانوی هنرمند حدود سال 89 با همسرش آرش پولاد خان آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها گردید. آرش پولاد خان همسر نیوشا ضیغمی در تجارت نقره فعالیت می کند و یکی از افراد پولدار جامعه است که به این واسطه میتوان نام نیوشا ضیغمی را در لیست بازیگران زن ایرانی که همسر میلیاردر دارند قرار داد.

نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان آخرین روز اردیبهشت ماه سال 97 صاحب دختری به نام لنا شدند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در نمایی از سریال بی نشان/ عکس از کیوان کشاگر

شیما محمدی

شیما محمدی بازیگر سریال شاهگوش یکی دیگر از چهره هایی است که همسر میلیاردر دارد. این هنرمند جوان در اردیبهشت ماه سال 95با سینا محمدی ازدواج کرد. همسر شیما محمدی او صاحب یک برند معروف مواد غذایی و یکی از میلیاردرها و کارآفرین های جوان کشورمان است.

بازیگران جذاب ایرانی که همسر میلیاردر دارند !

2.8166
این مطلب مفید بود ؟9472
2 نظر به ثبت رسیده است
مهدی1401-01-20
خدا شانس بده
102
امیر1401-02-14
خانم ریاحی اصلا قابل مقایسه با بقیه افراد این لیست نیست واقعا از همه نظر سر تر هستن چه زیبایی چه هنری و چه از نظر شخیصت
185
وبگردی