هواشناسی

ادامه رگبار پراکنده و وزش باد در برخی از نقاط کشور

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1402کد مطلب : 67941زمان مطالعه : 1 دقیقه
طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان:طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه علاوه بر این نواحی در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و پنجشنبه در بخش‌هایی از ارتفاعات شمال شرق سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار میرود.

همچنین طی پنج روز آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان، شمال شرق هرمزگان و جنوب شرق فارس رشد ابر‌های همرفتی گاهی رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

طی پنج روز آینده در شمال شرق به‌ویژه در منطقه (زابل) جنوب شرق بخش‌هایی از مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز افزایش سرعت وزش باد و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک کاهش دید و کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

همچنین این شرایط طی سه روز آینده برای نوار غربی کشور انتظار می‌رود.

از امروز تا پنجشنبه دریای عمان و تنگه هرمز و در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه نیمه شرقی خلیج فارس و دریای خزر مواج و متلاطم خواهند بود.

انتهای پیام/م

ادامه رگبار پراکنده و وزش باد در برخی از نقاط کشور

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی