وام ازدواج

آغاز پرداخت وام ازدواج 50 میلیون تومانی

تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1399کد مطلب : 27959زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به فعالیت و سودجویی احتمالی برخی از سایت های غیرقانونی برای ثبت درخواست وام ازدواج هشدار داد.

ایسنا:محمدمهدی تندگویان با بیان اینکه از هفته گذشته پرداخت وام ازدواج 50 میلیونی آغاز شده است، گفت:با توجه به بخشنامه بانک مرکزی پیش بینی ما این است که تا خرداد ماه تمام شبکه بانکی برای پرداخت وام وارد عمل شوند. 

وی در ادامه نسبت به فعالیت و سودجویی سایت های غیررسمی برای ثبت درخواست وام ازدواج هشدار داد و گفت:متاسفانه سایت هایی تحت عناوین مختلف از جمله مشاوره وام ازدواج، انتقال وام ازدواج، خرید و فروش وام ازدواج و... مشغول فعالیت هستند. در این سایت ها به محض ورود کاربر، آنها به لینک دیگری برای پرداخت هزینه مشاوره یا درصد انجام کار و ...منتقل می شوند. 

معاون امور جوانان با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان، لینکی غیر از سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام قرض الحسنه بانک مرکزی به آدرسhttps://ve.cbi.ir برای ثبت درخواست وام ازدواج معتبر نیست، اظهار کرد:جوانان متقاضی وام ازدواج صرفا باید به این لینک مراجعه کنند، چرا که مراجعه به سایر سایت های غیرمرتبط با خطر سوء استفاده مالی از آنان همراه است. 

تندگویان با اشاره به اینکه در این رابطه نامه ای نیز از سوی معاونت جوانان به پلیس فتا ارسال شده است، تصریح کرد:فعالیت تمام سایت های دیگر غیر از سامانه بانک مرکزی غیرقانونی است و منجر به کلاهبرداری از کاربران خواهد شد. 

وی در ادامه به موضوع کسر اقساط وام قرض الحسنه ازدواج جوانان از سوی برخی بانک ها برخلاف ابلاغیه بانک مرکزی اشاره کرد و گفت:همچنان گزارش هایی مبنی بر کسر اقساط یا عدم برگشت مبلغ اقساط به حساب افراد به دست معاونت جوانان می رسد. این افراد می توانند با مراجعه به سامانه بانک مرکزی، از بخش امکانات سایت و در ادامه سامانه ثبت شکایات این موارد را اعلام کنند تا پیگیری های لازم صورت بگیرد. 

معاون امور جوانان توضیح داد:این افراد باید شماره تسهیلات، شماره شعبه دریافت وام و موضوع پیش آمده مانند کسر اقساط را در سامانه مذکور توضیح دهند تا بانک مرکزی برای رفع مشکل آنها اقدام کند.

انتهای پیام/م

آغاز پرداخت وام ازدواج 50 میلیون تومانی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : وام ازدواج
وبگردی