وام دانشجویی

تمام وام های دانشجویی تا پایان هفته پرداخت می شود

تاریخ انتشار : 20 دی 1401کد مطلب : 60009زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: تا پایان هفته جاری تمام وام های درخواستی پرداخت می شود.

مهر:صمد حاج جباری با اشاره به پرداخت وام‌های دانشجویی گفت:صندوق رفاه دانشجویان هر تعداد لیستی که از طرف دانشگاه‌ها برای پرداخت وام، تأیید و ارسال شده بود را در نوبت پرداخت قرار داده است.

وی با بیان اینکه به جرأت می‌توانیم اعلام کنیم که هیچ درخواست دریافت وامی را بدون پاسخ نگذاشته‌ایم افزود:تا پایان هفته جاری تمام وام‌های درخواستی دانشجویان پرداخت شده و به حساب آنها واریز می‌شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود:وام تحصیلی در این ترم بیشترین حجم درخواست داشته است، دانشجویان متأهل دو برابر وام تحصیلی دریافت کرده‌اند به ویژه زوج‌های دانشجوی دکتری که هم دانشجوی آقا و هم دانشجوی خانم هر کدام دو برابر وام تحصیلی را دریافت کردند.

وی ادامه داد:ترم گذشته هر دانشجوی دکتری 6 میلیون تومان وام تحصیلی دریافت می‌کرد و یک زوج دانشجوی دکتری با هم 12 میلیون تومان وام دریافت می‌کردند. امسال با توجه به دو برابر شدن این وام، همین زوج دانشجو هر کدام 13 میلیون تومان وام تحصیلی دریافت می‌کنند.

حاج جباری افزود:بنابراین دراین ترم بیشترین حجم درخواست و پرداخت وام مربوط به وام تحصیلی بوده و بعد از آن وام‌های ضروری، شهریه و ودیعه مسکن بیشترین درخواست را داشته‌اند.

انتهای پیام/م

تمام وام های دانشجویی تا پایان هفته پرداخت می شود

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی