رانندگی کردن
اگراین ورزش را 3 تا 4 بار در هفته و هنگامی که با خودرو از کار یا ورزش به خانه برمی گردید انجام دهید و عضلات شکم خود را جمع می کنید.

آشنا شدن با یک ورزش مخصوص زمان رانندگی

چربی شکم یکی از مشکلاتی که خیلی از افراد با آن سروکار دارند، روشهای مختلفی برای آب کردن شکم وجود دارد، اما سالمترین و بی ضررترین راه از راه ورزش کردن است. در این بخش از سایت نمناک قصد داریم تا یک حرکت ورزش شکم را به شما آموزش دهیم،با حرکت ورزشی زیر میتوانید برای آب کردن چربی دور شکم و کمر و پهلو ها استفاده کنید.

در این گزارش با یک ورزش مخصوص زمان رانندگی آشنا خواهید شد که با استفاده از آن می توانید شکم خود را کوچک کنید.
در این مقاله می خواهیم نشان بدهیم که با یک حرکت ورزشی که قابل انجام در هرشرایط و در هرکجا هست، شما می توانید شکم خود را کوچک کنید.
لازم است بگوییم که این ورزش چربی ها را نمی سوزاند، اما عضلات شکم را تقویت می کند و آن را جمع می کند.
به این ورزش «مکش شکم» می گویند و در هنگام رانندگی روزانه یا در مواقع دیگر شما می توانید خود را به انجام دادن این ورزش عادت بدهید. اما مواظب باشید که هنگام رانندگی حواستان پرت نشود.
این ورزش را 3 تا 4 بار در هفته و هنگامی که با خودرو از کار یا ورزش به خانه برمی گردید انجام دهید و عضلات شکم و پشت خود را تقویت کنید.

رانندگی کردن

رانندگی

ورزش مکش شکم آسان است

- انجام این ورزش در حالت ایستاده، نشسته (هنگام رانندگی)، زانو زده و یا حتی درازکش امکان پذیر است. من ترجیح می دهم که آن را در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهم.
- این حرکت آسان است و شکم خود را به تو بکشید و تصور کنید می خواهید ناف خود را به ستون فقرات بچسبانید و هربار برای 10 تا 20 ثانیه شکم را در این حالت نگه دارید.
- با نفس عمیق شروع کنید. وقتی نفس را بیرون می دهید شکم را به داخل جمع کنید و 10 تا 20 ثانیه نگه دارید. برای 5 تا 10 بار این حرکت را تکرار کنید.
- با انجام این حرکت طی 4 تا 5 روز در هفته متوجه می شوید که به کوچک شدن شکم شما کمک می کند.
همانگونه که قبلا گفتم این حرکت باعث سوخته شدن چربی های نمی شود.اما شکم گرد شما را جمع کرده و عضلات تنبل شکم را تقویت می کند. برای سوزاندن چربی ها می توانید از روش های علمی ثابت شده استفاده کنید.

ورزش مناسب مخصوص زمان رانندگی

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از سلامانه -/ ر
برچسب : تناسب اندام
وبگردی