وصل نشدن فلش به ضبط ماشین

“وصل نشدن فلش به ضبط ماشین” + راه حل

کد مطلب : 28436تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است امروزه در کابین اتومبیل با آن روبرو شوید، “وصل نشدن فلش به ضبط ماشین” می باشد که در این مطلب با آموزش کامل آن آشنا خواهید شد.

راهنمای وصل نشدن فلش به ضبط ماشین

در نسل اول پلیرهایی که در اتومبیل ها بکار می رفت، مجهز به سی دی پلیر بودند که متاسفانه کیفیت پخش بالایی نداشتند و ممکن بود هر آن مشکل قطع و وصلی در آنها رخ دهد و لذت گوش دادن به آهنگ را بصورت کلی از دست میدادید. با این حال نسل جدید پلیرها و ضبط های ماشین بسیار پیشرفت کرده اند.

با این حال ضبط های امروزی بسیار پیشرفت کرده اند و دیگر نیازی به این ندارید که هر روز با انتشار موزیک های جدید، سی دی جدید را رایت کنید و به آلبوم خود اضافه کنید و تنها با اتصال فلش به کامپیوتر و انتقال فایل های جدید می توانید آهنگ های بروز را در اتومبیل خود گوش کنید و لذت ببرید.

وصل کردن فلش به ضبط ماشین

مشکلات اصلی وصل نشدن فلش به ضبط ماشین

اما گاها ممکن است بنابر دلایل مختلفی فلش به ضبط ماشین متصل نشود و این گونه احساس خواهید کرد که گوی فلش کاملا سوخته است و به همین دلیل فلش دیگری را جایگزین خواهید کرد. جای نگرانی نیست! این کار را انجام ندهید!! اگر فلش ضبط شما هم دچار چنین مشکلی شده است، حتما این مطلب را از نمناک مطالعه کنید.


دلیل وصل نشدن فلش مموری به ضبط ماشین آموزش

1- ویروسی شدن فلش

وصل کردن فلش به ضبط ماشین

نحوه اتصال فلش به ضبط ماشین

از اصلی ترین و مهم ترین دلایلی که برخی اوقات می تواند منجر به چنین اتفاقی شود، ویروسی شدن فلش می باشد که از طریق وصل شدن فلش مموری به دستگاه های ویروسی ایجاد می شود. به همین دلیل اولین قدمی که به شما پیشنهاد می شود، این است که فلش مموری را به کامپیوتر وصل کنید و شروع به ویروس کشی فلش مموری کنید.


2- فرمت فایل های فلش مموری

وصل کردن فلش به ضبط ماشین

فایل هایی با فرمت های مختلف در فلش مموری

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است هر یک از ما با آن روبرو شویم این است که داخل گوشی می توانیم یک آهنگ را به خوبی پلی و اجرا کنیم و اما زمانیکه این آهنگ را از طریق کابل مربوطه به فلش منتقل می کنید، اما ضبط اتومبیل قادر به اجرا کردن آن نیست و ارور می دهد.
علت اصلی این مشکل را می توان در فرمت فایل مربوطه دانست. چرا که ضبط قادر به اجرای فایل هایی با فرمت mp3 می باشد و اما زمانیکه فایل هایی متفاوت درون فلش میریزید ممکن است اجرا نشود.
به همین دلیل ابتدا باید آهنگ را با استفاده از برنامه های تبدیل کننده به حال mp3 باز گردانید و با خیالی راحت شروع به گوش دادن به آهنگ مدنظر خود نمایید.


3- پوشه بندی فایل های فلش مموری

وصل کردن فلش به ضبط ماشین

چرا فلش مموری به ضبط ماشین وصل نمیشه ؟

برخی از ضبط های میان رده هستند که قابلیت شناسایی پوشه ها را ندارند و هربار که شما فایل های درون پوشه فلش مموری انتقال میدهید، ضبط قادر به خواندن آنها نیست و فکر می کنید که ایراد از فلش مموری می باشد و در واقع این چنین نیست. شما می توانید فایل های درون فلش مموری را از پوشه خارج کنید و سپس به ضبط اتومبیل متصل کنید و آنرا بررسی کنید.


4_ خرابی درگاه یو اس بی ضبط

روش وصل کردن فلش به ضبط

نحوه اتصال فلش به ضبط ماشین

 آخرین گزینه ای که می توان به آن اشاره کرد، " خرابی درگاه یو اس بی " می باشد که می تواند یکی از دلایل اصلی عدم اجرای فلش مموری باشد. به همین دلیل اگر شما می خواهید از صحت این موضوع مطلع شوید، باید آنرا به متخصصان این زمینه ارائه دهید تا در این زمینه به شما کمک کنند و در صورت لزوم درگاه را تعویض نمایند.

وصل نشدن فلش به ضبط ماشین + راه حل

2.4112
این مطلب مفید بود ؟5359
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : فلش مموری
2 نظر به ثبت رسیده است
یوسف1398-06-31
سلام دوستانی که مشکل وصل نشدن فلش به ظبط ماشین دارن باید یکبار فلششون رو با برنامه HDD Low Level Format Tool فرمت کنن بعد که کار برنامه تمام شد با fat 32 کامپیوتر هم یکبار فرمت شه قطعا درست میشه
331
امین1396-05-03
باسلام بنده وقتی که فلش را وارد میکنم مولتی مدیا ابتدا ان را می خواند و وقتی که یک اهنگ را برای پخش انتخاب مکنیم play میشود اما بعد از گذشت چند دقیقه اهنگ قطع شده ومولتی مدیا گیر می کند و مولتی مدیا restart میشه لطفا یک راه پیشنهاد کنید.
8419
وبگردی