حسین محب اهری

وضعیت جسمانی حسین محب اهری به روایت لاله صبوری+ عکس جدید

تاریخ انتشار : 5 دی 1397کد مطلب : 36389زمان مطالعه : 2 دقیقه
لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به دیدار حسین محب اهری رفت و با انتشار عکسی خبر از آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند کشورمان داد.

جدیدترین خبر از وضعیت جسمانی حسین محب اهری

حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون از سالها قبل درگیر بیماری سرطان است و از هفته گذشته با تشدید شرایط بیماری دوباره در بیمارستان بستری شد و خوشبختانه با بهبود نسبی شرایط چند روز پیش از بیمارستان مرخص شد و این روزها در خانه مشغول طی کردن دوره نقاهت است.

لاله صبوری به همراه مریم کاظمی بازیگران کشورمان به عیادت حسین محب اهری رفتند و برای آقای بازیگر آرزوی سلامتی کردند.

عیادت لاله صبوری و مریم کاظمی از حسین محب اهری

لاله صبوری بازیگر کشورمان عکسی را در کنار حسین محب اهری با همراهانش به اشتراک گذاشت و درباره آخرین وضعیت جسمانی حسین محب اهری نوشت.

حسین محب اهری و لاله صبوری

عیادت لاله صبوری از حسین محب اهری

لاله صبوری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :حال محب اهری خوب است خدا را صدهزارمرتبه شکر ، امیدوار است و ماه ... برایش نرگس بردم مثل خودم عاشق نرگس است کلی ادویه های خالص مربای خانگی ،اب زرشک و... همراهم کرد ..

خدا برایمان نگهش دارد سالم و سرحال ...

می گفت :هفته دیگر میایم سر تمرین تاتر قرار است نقش نوح را بازی کنم ... زود خوب میشوم و می ایم .... لطفاً زودتر بهتر شو ...

حسین محب اهری

حسین محب اهری در کنار لاله صبوری

حسین محب اهری یکی از پیشکسوتان عرصه تئاتر ، سینما و تلویزیون است که از سال 79 درگیر بیماری سرطان است و سالهاست که با این بیماری دست و پنجه نرم میکند.

حسین محب اهری

عکسی از حسین محب اهری و هدایت هاشمی

حسین محب اهری مشغول بازی در سریال 87 متر به کارگردانی کیانوش عیاری بود که با وخامت شرایط جسمانی در بیمارستان بستری شد و قرار بر این شد که بعد از بهبود شرایط جسمی باز هم جلوی دوربین سریال 87 متر برود و ادامه تصویربرداری بخش های مربوط به حسین محب اهری انجام شود.

حسین محب اهری

مریم کاظمی در کنار حسین محب اهری در شب یلدا

حسین محب اهری طبق صحبت های دخترش بعد از بهبود وضعیت جسمانی جلوی دوربین سریال سالهای دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی میرود و اگر شرایط جسمانی اش یاری کند نقشی را در تئاتر مریم کاظمی برعهده میگیرد.

وضعیت جسمانی حسین محب اهری به روایت لاله صبوری+ عکس جدید

4.626
این مطلب مفید بود ؟242
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی