ویشکا آسایش و رضا عطاران

فیلم های میلیاردی ویشکا آسایش و رضا عطاران! + تصاویر

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1398کد مطلب : 36066زمان مطالعه : 4 دقیقه
زوج ویشکا آسایش و رضا عطاران در چند اثر سینمایی تجربه موفقی را خلق کرد که در ادامه به فیلم های میلیاردی مشترک این دو هنرمند کشورمان اشاره میکنیم.

ویشکا آسایش و رضا عطاران زوج پر فروش سینما

ویشکا آسایش و رضا عطاران هر دو از چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون هستند که از محبوبیت ویژه ای در میان مردم برخوردارند. ویشکا آسایش با بازی در نقش قطام سریال امام علی، هنر بازیگری اش را در معرض دید همه اهالی دنیای هنر قرار داد و رضا عطاران هم با نقش ها و سریال های به یادماندنی اش حسابی در دل مردم جا باز کرد.

این دو هنرمند با سابقه کشورمان در چند فیلم با هم همکاری کردند که همگی از پرفروش ترین های سینما بود . در ادامه این مطلب نگاهی به پرفروش ترین فیلم های ویشکا آسایش و رضا عطاران در سینما داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

پرفروش ترین فیلم های ویشکا آسایش و رضا عطاران

ویشکا آسایش و رضا عطاران را میتوان یکی از زوج های پرفروش سینما دانست چرا که چند فیلم مشترک آقا و خانم بازیگر به فروش های قابل توجهی در سینما دست یافتند .
 
مهناز افشار، ویشکا آسایش و رضا عطاران

بازی درخشان مهناز افشار، ویشکا آسایش و رضا عطاران در نهنگ عنبر

نهنگ عنبر 1 و 2 ، خوابم می آد و ورود آقایان ممنوع جزو پرفروش ترین فیلم های سینما بودند که ویشکا آسایش و رضا عطاران هر دو به عنوان بازیگر در آنها به ایفای نقش پرداختند. فیلم سینمایی دراکولا هم تجربه دیگری در همکاری ویشکا آسایش و رضا عطاران است اما نوع آن با چند فیلم قبل متفاوت است و رضا عطاران به عنوان کارگردان در این فیلم حضور دارد .

ویشکا آسایش و رضا عطاران در نهنگ عنبر 1 و 2

یکی از فوق العاده ترین بازی های ویشکا آسایش و رضا عطاران مربوط به همبازی شدن در فیلم سینمایی نهنگ عنبر 1 و 2 بود. بازی ویشکا آسایش و رضا عطاران در فیلم سینمایی نهنگ عنبر مورد توجه بسیاری از مخاطبان این فیلم سینمایی قرار گرفت و گریم ها و طراحی لباس جالب این فیلم هم به جذابیت نقش هایشان افزود.
 
مهناز افشار، ویشکا آسایش و رضا عطاران

فیلم پرفروشنهنگ عنبر با بازی  ویشکا آسایش و رضا عطاران

سال 93 سامان مقدم فیلم سینمایی نهنگ عنبر ار ساخت و با استقبال ویژه مخاطبان از این فیلم فصل دوم این هم در سال 96 در سینماهای کشور به نمایش درآمد و از پرفروش ترین های سینما در دوره های مختلف خود بود.
مهناز افشار در نقش رویا ، ویشکا آسایش در نقش فرناز و رضا عطاران در نقش ارژنگ صنوبر بازیگران نقش های اصلی فیلم سینمایی نهنگ عنبر 1 و 2 را تشکیل میدادند .

ویشکا آسایش و رضا عطاران در ورود آقایان ممنوع

یکی دیگر از تجربه های موفق همکاری ویشکا آسایش و رضا عطاران با یکدیگر بازی آنها در فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع به کارگردانی رامبد جوان در سال 90 بود. بازی این دو بازیگر سرشناس کشورمان در فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع اثر پرفروشی را خلق کرد و جایزه بهترین بازیگر را برای ویشکا آسایش به ارمغان آورد.
 
ویشکا آسایش و رضا عطاران

بازی درخشان ویشکا آسایش و رضا عطاران در ورود آقایان ممنوع

نمایش فیلم ورود آقایان ممنوع در سینماهای کشور با استقبال ویژه ای از سوی مردم مواجه شد و فروش میلیاردی این فیلم نظر همه را جلب کرد. ویشکا آسایش در این فیلم در نقش مدیر یک مدرسه با رضا عطاران در نقش معلم شیمی همبازی بود.

ویشکا آسایش و رضا عطاران در خوابم می آد

یکی دیگر از تجربه های مشترک ویشکا آسایش و رضا عطاران بازی آنها در فیلم خوابم می آد ساخته رضا عطاران در سال 90 بود که جایزه بهترین کارگردانی را برای رضا عطاران به ارمغان آورد.
 
فیلم خوابم می آد

تجربه مشترک ویشکا آسایش و رضا عطاران در خوابم می آد

خوابم می آد داستان آشنایی رضا با دختر پاستیل فروشی است که برای تامین هزینه های پیوند کلیه خواهرش رضا را به کارهایی تشویق میکند که مطابق میلش نیست.رضا عطاران و ویشکا آسایش در این فیلم سینمایی با اکبر عبدی ، مریلا ازرعی ، سروش صحت ، ناصر گیتی جاه و ... همبازی بودند.

ویشکا آسایش و رضا عطاران در دراکولا

یکی دیگر از تجربه های مشترک رضا عطاران و ویشکا آسایش مربوط به فیلم دراکولا است که رضا عطاران در این فیلم به عنوان کارگردان و ویشکا آسایش بازیگر آن بود.

دراکولا تجربه متفاوتی برای ویشکا آسایش در بازیگری است که با گریمی متفاوت ، اثری ماندگار را در کارنامه بازیگری اش ثبت کرد. این فیلم با استقبال بی نظیری از سوی مردم مواجه شد و یکی از فیلم های پرفروش در زمان خودش بود.

ویشکا آسایش و رضا عطاران

بازی متفاوت ویشکا آسایش و رضا عطاران در دراکولا

گریم های جالب و متفاوت بازیگران این فیلم از نکات جالب این ساخته رضا عطاران بود که با حضور بازیگرانی چون لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی، سوگل محرابی، آرش دوست محمدی جلوی دوربین رفت.

فیلم های میلیاردی ویشکا آسایش و رضا عطاران! + تصاویر

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی