پانته آ سیروس
پانته آ سیروس بازیگر نقش بی بی مریم در سریال بانوی سردار است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

پانته آ سیروس بازیگر نقش اول بانوی سردار

بانوی سردار سریالی به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی سعید مرادی است که از سه شنبه 29 مردادماه 98 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

بعد از اتمام پخش سریال آچمز ، پخش سریال بانوی سردار در شبکه سه سیما آغاز شد و این سریال با روایتی از زندگی بی بی مریم بانوی قدرتمند بختیاری و فرزندانش روی آنتن رفت.

پانته آ سیروس بازیگر نقش اصلی سریال بانوی سردار است که در ادامه به معرفی بیشتر این بانوی هنرمند می پردازیم.

پانته آ سیروس بازیگر سریال بانوی سردار

پرویز شیخ طادی کارگردان سینما و تلویزیون با بانوی سردار مهمان خانه های مردم در تلویزیون شد و داستانی از دلیری بی بی مریم نخستین بانوی سردار ایرانی که به مبارزه با استکبار پرداخت را روایت کرد.

پانته آ سیروس

پانته آ سیروس بی بی مریم سریال بانوی سردار

پانته آ سیروس بانوی ورزشکار و هنرمند کشورمان نقش بی بی مریم را در این سریال ایفا میکند و با توجه به توانمندی های خاصی که در زمینه ورزشی دارد به خوبی از عهده ایفای این نقش برآمد.

پانته آ سیروس

بازی درخشان پانته آ سیروس در بانوی سردار

پانته آ سیروس یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که در ابتدا به عنوان نقاش به دنیای هنر ورود کرد و نمایشگاه های متعددی هم برگزار کرد تا اینکه اولین بار سال 91 با فیلم اینجا همه چیز خوب است به کارگردانی پوریا آذربایجانی به دنیای تصویر راه یافت و برای بازی در همین فیلم جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را از یک جشنواره بین المللی دریافت کرد.

پانته آ سیروس

نقش متفاوت پانته آ سیروس در بانوی سردار

بازی در سریال شمعدونی تجربه متفاوتی برای پانته آ سیروس در تلویزیون بود که در این سریال در نقش فرزانه زرین معاون بانک جلوی دوربین رفت. این بانوی هنرمند رد فیلم ساعت 5 عصر، خرگیوش و ارادتمند نازنین بهاره تینا جلوی دوربین رفته است.

پانته آ سیروس

بی بی مریم و پسرانش در سریال بانوی سردار

بازی در سریال بانوی سردار نقطه عطفی در کارنامه هنری پانته آ سیروس محسوب میشود و به دلیل توانمندی های این بانوی هنرمند در زمینه سوارکاری و تیراندازی برای ایفای این نقش انتخاب شد.

پانته آ سیروس

نقش ماندگار پانته آ سیروس در بانوی سردار

بانوی سردار روایتی از زندگی نخستین بانوی سردار ایرانی که به مبارزه با استکبار انگلیس و حکومت مرکزی رضا شاه پرداخت و فرزندان دلیری را تربیت کرد می پردازد و داستان زندگی شیرزنی که عدالت را در جامعه برقرار کرد را به تصویر میکشد.

پانته آ سیروس بازیگر نقش بی بی مریم در بانوی سردار +تصاویر

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : صفحه پانته آ سیروس / عکاس:نسیم افشاری / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی