پخت سیب زمینی شیرین
سرآشپزهای حرفه ای برای مدیریت زمان در کارشان همیشه روش های مخصوصی دارند ، از میان این روش ها آشپزخانه نمناک امروز ترفند پخت سیب زمینی شیرین در 30 دقیقه را خواهد گفت.

یک روش عالی برای پختن سیب زمینی شیرین در نیم ساعت

پختن سیب زمینی شیرین ، کمی سخت است .سیب زمینی های شیرین ، بسیار خوشمزه هستند و از خوردن آن لذت خواهید برد و لازم نیست که از طعم دهنده ها برای آن استفاده کرد . مشکل این است که طبخ این نوع سیب زمینی مقداری مشکل می باشد و زمان زیادی باید برای پختن آن صرف کنید . در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با راهی ساده برای طبخ سریع سیب زمینی شیرین آشنا سازیم .
پخت سیب زمینی شیرین

روش ساده و سریع پخت سیب زمینی شیرین

روش سریع پختن سیب زمینی شیرین بدون روغن

یک راه ساده برای حل این مشکل وجود دارد ، آن هم این است که آنه از وسط برش دهید و به دو قسمت تقسیم نمایید و داخل فر یا روی حرارت اجاق قرار دهید. لازم است که بگوییم قسمتی را که برش داده اید را باید در کف ظرفی که می خواهید در آن طبخ کنید ، قرار دهید . در حیقت این روش را برخی از ایرانی ها با عنوان کباب کردن سیب زمینی میشناسند که روشی بسیار سالم و توصیه شده به خصوص برای افرادی که رژیم لاغری خود را بایستی رعایت کنید.
برای این روش می توانید از یک ترفند دیگر هم استفاده کنید و انهم به این صورت است که:
کمی نمک کف ماهیتابه ترجیحا تفلون بپاشید و سیب زمینی هایی را که مثل تصویر دو نیم کرده اید به روی برش زده شده داخل آن بچینید
درب ماهیتابه را با دم کنی بگذارید و اجازه دهید با شعله متوسط سیب زمینی ها خوب پخته شوند.
بعد از طبخ این سیب زمینی شما می توانید آنرا در همان لحظه بخورید یا برای وعده دیگر نگهدارید. شما می توانید آنرا با کره سرخ شده ، موز ، دارچین برای صبحانه خود میل کنید و همچنین برای وعده های غذایی مانند نهار و شام بسیار مناسب است .

نکات تکمیلی در مورد پخت سیب زمینی شیرین

و زمان پخت و انتظار آن در حدود 30دقیقه میباشد .
پخت سیب زمینی شیرین را می توانید در وعده میان وعده - شام - پیش غذا - سرو کنید .

روش پخت سیب زمینی شیرین در نیم ساعت

3.727
این مطلب مفید بود ؟207
منبع : بخش آشپزی نمناک/ ف.ن
برچسب : سیب زمینی
وبگردی