پرسپولیس

پرسپولیس بدون سرمربی مقابل هوادار

تاریخ انتشار : 14 فروردین 1401کد مطلب : 61565زمان مطالعه : 2 دقیقه
در ادامه مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم پرسپولیس دوشنبه شب میهمان تیم هوادار است.

فارس:در ادامه مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم پرسپولیس دوشنبه شب میهمان تیم هوادار در تهران است. بعد از اعتراض‌ باشگاه استقلال به اینکه چرا این تیم باید مدام قبل از پرسپولیس در لیگ بازی کند در اولین بازی سال جدید پرسپولیس زودتر به میدان می‌ رود.

نگاهی به این بازی می‌اندازیم؛

هوادار بعد از اینکه در هفته شانزدهم مقابل استقلال شکست خورد دیگر بازنده نشد و نتایج خوبی مقابل تیم های مدعی و بزرگ هم گرفت. فولاد و سپاهان را متوقف کرد و آلومینیوم را هم شکست داد. شاگردان عنایتی اکنون با 27 امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ قرار دارند و باید مقابل یکی دیگر از مدعیان قهرمانی بازی کنند. بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

پرسپولیس هم بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال دچار حاشیه هایی شد و یحیی گل محمدی از سمت خود در فضای مجازی استعفا کرد ولی سرمربی تیم پرسپولیس دوباره به روی نیمکت این تیم برگشت. البته در این بازی محروم است. سرخپوشان تهرانی در حال حاضر 6 امتیاز از استقلال صدرنشین عقب هستند و برای اینکه فاصله امتیازی شان با استقلال بیشتر نشود باید تمامی مسابقات خود را ببرند و امیدوار باشند که استقلال امتیاز از دست بدهد.

پرسپولیس با 34 گل زده زهردارترین خط حمله لیگ را دارد اما هوادار دفاعی مستحکم دارد و با 15 گل خورده دو گل از پرسپولیس هم کمتر دریافت کرده است. تیم عنایتی اگر پرسپولیس را متوقف کند کمک بزرگی به استقلال برای رسیدن به قهرمانی زودهنگام خواهد داشت.ضمن اینکه هوادار هم می‌تواند چند پله ای در جدول لیگ صعود کند.

برنامه مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر:

دوشنبه 15 فروردین

هوادارتهران- پرسپولیس - ساعت20:30- ورزشگاه پاس قوامین تهران

سه شنبه 16 فروردین

گل‌گهر سیرجان- پدیده مشهد – ساعت20- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان کرمان

 

ذوب‌آهن اصفهان - نفت مسجدسلیمان - ساعت20:30- ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

استقلال –پیکان تهران - ساعت20:30- ورزشگاه آزادی تهران

جدول لیگ برتر:

1- استقلال 55 امتیاز

2- پرسپولیس 49 امتیاز

3- سپاهان 42 امتیاز

...........

15- نفت مسجدسلیمان 14 امتیاز

16- شهرخودرو مشهد 13 امتیاز

انتهای پیام/م

پرسپولیس بدون سرمربی مقابل هوادار

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی