پرش کانگورو در مسیر دوچرخه سواران
5 دوچرخه سوار از منطقه ای که محل زندگی کانگوروها بود عبور می کردند که ناگهان یک کانگورو با یک پرش ناگهانی به یکی از دوچرخه سواران حمله کرد.

لحظه وحشتناک پرش کانگورو به مسیر دوچرخه سواران

کانگوروها یکی از حیوانات محبوبی هستند که اغلب آنها در بیابان های کشور استرالیا زندگی می کنند و به کمک پاهایشان همچون فنر می توانند پرش های بلندی را داشته باشند. جالب است بدانید که گاها این حیوانات می توانند تا 3 متر نیز پرش داشته باشند. 

با کمی مطالعه در مورد تمام حیوانات می توان به وضوح متوجه شد که حیوانات نسبت به منطقه سکونت خود حساس هستند و به هیچ وجه به موجودات نا آشنا اجازه ورود به محوطه زندگی شان را نمی دهند. با این وجو زمانیکه دشمنان وارد محیط زیست یا خانه آنها می شوند، شروع به بیرون راندن آنها می کنند.

برای مثال اخیرا ویدیویی بسیار عجیب از یک کانگورو و 5 نفر دوچرخه سوار از شرق استرالیا در رسانه ها و صفحات مجازی منتشر شد که می توان با مشاهده این ویدیو میزان اهمیت محیط زیست و قلمرو حیوانات را درک کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

محل زندگی کانگوروها

حمله کانگورو به انسان در مسیر دوچرخه سواری

اخیرا 5 دوچرخه سوار، با دوچرخه خود در حال عبور از منطقه ای واقع در شرق استرالیا بودند که دو کانگورو کوچک نیز در حال عبور بودند. شرایط کاملا عادی بود که ناگهان یکی از کانگوروها به سمت راست مسیر جابجا شد و در طی اقدامی عجیب، خودش را به سمت دوچرخه سوار پرتاب کرد که خوشبختانه اتفاقی برای شخص دوچرخه سوار نیوفتاد و دوچرخه سوار توانست از حمله کانگورو جان سالم بدر ببرد.

با این وجود می توان علت این هجوم را نزدیک شدن بیش از حد دوچرخه سواران به کانگوروها و منطقه زیستگاه آنها دانست که آنها تنها به دنبال مراقبت از خود می باشند و هیچ هدفی جز این نداشتند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، کانگورو تنها یکبار به سمت دوچرخه سوار هجوم نمی آورد و یکبار دیگر نیز به سمت دوچرخه سوار هجوم می آورد که مجددا خوشبختانه اتفاقی برای وی رخ نداد. با مشاهده این ویدیو می توان میزان اهمیت منطقه سکونت حیوانات را درک کرد که آنها به هیچ عنوان علاقه ای ندارند تا موجودات دیگر به آنها و منطقه سکونتشان نزدیک شوند.

ویدیو لحظه وحشتناک پرش کانگورو به مسیر دوچرخه سواران

لحظه خطرناک پرش کانگورو به سمت 5 دوچرخه سوار

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی