پرموترین دختر جهان
پرموترین دختر جهان با چهره ای ترسناک که رکوردی به نام خود در گینس ثبت کرده بود بعد از ازدواج با پسری مهربان صاحب چهره ای کاملا متفاوت شد.

پرموترین و ترسناک ترین دختر جهان تغییر چهره داد

رشد عجیب و غیر عادی موهای صورت یک دختر، او را صاحب لقبی کرد که قطعا هیچ کس آرزوی داشتنش را ندارد. مشکلات عدیده ای که این وضعیت برای "سوپاترا ساسوفان " ایجاد کرده بود، در تمام این سالها روز به روز بیشتر شد تا اینکه با ازدواج و شروع زندگی جدید، ظاهری بهتر بدست آورد.
حالا این دختر که صاحب رکوردی دوست نداشتنی در کتاب گینس است و رسما پرموترین دختر جهان نام گرفته است ازدواج کرد و زندگی تازه ای آغاز کرد.
 
پرموترین دختر جهان
 
 

ازدواج چهره پرموترین دختر جهان را تغییر داد

"سوپاترا ساسوفان"اهل بانکوک 7 سال پیش به دلیل داشتن چهره ای ترسناک و پرمو نامش را در کتاب گینس ثبت کرد ؛ رکوردی که به دلیل وضعیت ناراحت کننده به نام او ثبت شده بود زندگی طبیعی اش را مختل کرد تا جایی که دیگر هیچ تلاشی برای درمان نمی کرد و از ادامه راه بهبودی اش ناامید شد .
این دختر مبتلا به نوعی سندرم دچار رویش غیرطبیعی مو در صورتش بود ، وضعیت ظاهری او دیگران را از او دور می کرد و در دوران مدرسه و محیط های عمومی اغلب اطرافیان رفتار طبیعی با او نداشتند . این دختر در سن 17 سالگی بالاخره توسط پسری جوان مورد محبت قرار گرفت و از تنهایی رها شد .
پسر جوان با مهربانی و نگاه متفاوت به "سوپاترا" او را روز به روز به سمت خوشبختی واقعی می کشاند تا جایی که باردیگر این دختر پرمو انگیزه به ظاهر خود می رسد و موهایش را مرتب کوتاه می کند.
پرموترین دختر جهان
 
پرموترین دختر جهان

عکس پرموترین دختر جهان در کنار همسرش

تغییر باورنکردنی قیافه پرموترین دختر جهان بعد ازدواج

3.2144
این مطلب مفید بود ؟9153
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی