پرویز پرستویی کشتی
پرویز پرستویی صبح امروز (سه شنبه) با حضور در خانه کشتی ضمن دیدار با فرنگی کاران و آزادکاران تیم ملی برای رقابت های جهانی 2018، از نزدیک به تماشای تمرینات ملی پوشان پرداخت.

حضور پرویز پرستویی در اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، پرویز پرستویی در این دیدار صمیمانه گفت:همیشه از دور شاهد رنج و عرق ریختن و تلاش و مقاومتی که برای غرور و غیرت خودتان و مملکت تان و برای پرچم تان که پرچم ملی ما است انجام می دهید، هستم.

صحبت های پرویز پرستویی درباره ورزش کشتی

وی ادامه داد:من از کودکی تا الان که 64 ساله هستم، به کشتی علاقه دارم. از کودکی آنقدر عاشق کشتی بودم که شاید باورتان نشود از میدان شوش تا ابن بابویه شهر ری دنبال تابوت جهان پهلوان تختی پیاده رفتم.
پرستویی تصریح کرد:در کودکی در دروازه غار زندگی می کردم و از طبقه فقیر جامعه بودم و به همین خاطر طرفدار کشتی بودم، هستم و خواهم بود، چون این ورزش برای طبقه متوسط و فقیر جامعه است.
وی تأکید کرد:باید بدانید که اگر مدال های کشتی را جمع کنید هیچ رشته ورزشی به اندازه کشتی برای ما افتخار نیاورده است و این رشته همیشه غرور آفرین است. همیشه زمانی که کشتی پخش می شود مسابقات را می بینم و وقتی کشتی گیران می آیند روی تشک با تمام وجود می خواهم که ملی پوش ایرانی نتیجه بگیرد.
 پرویز پرستویی در خانه کشتی

حضور پرویز پرستویی در اردوی تیم ملی کشتی ایران 

پرستویی خاطرنشان کرد:همه ما این روزها با مشکلات روبه رو هستیم اما باید همیشه بایستیم. شما برای مملکت و مردم خود رنج و زحمت می کشید تا افتخارآفرینی کنید و ما رنج و زحمت شما را می بینیم و رنج شما قابل ستایش است و عرق روی صورت شما یک دُر گرانبها برای من است.
وی با بیان اینکه برای تک تک شما در رقابت های جهانی مجارستان آرزوی موفقیت دارم خاطرنشان کرد:یک زمانی کشتی را فقط کشتی گیران نگاه می کردند اما الان همه مردم آن را دنبال می کنند. مردم و قشر جوان هم می نشینند کشتی را نگاه می کنند و برایشان مهم است که کشتی مدال و افتخار بدست بیاورد، واقعا کشتی الان حرف اول را در ورزش ما می زند و دعا می کنم که باز هم همچنان برای ما افتخار کسب کنید.
پرویز پرستویی در تیم ملی کشتی

پرویز پرستویی در میان کشتی گیران تیم ملی کشور ایران 

صحبت های رسول خادم درباره پرویز پرستویی 

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی نیز در این دیدار صمیمانه با اشاره به اینکه پرستویی جزو خانواده کشتی و پیشکسوتان ما هستند و این علاقه اش برای ما اسباب خوشحالی و ارزشمند است، اظهار کرد:او ضمن اینکه یکی که از اعضای خانواده کشتی است، یکی از پیشکسوتان و اساتید بزرگ هنر و سینمای کشور و مورد احترام مردم است.
وی خاطرنشان کرد:این هنرمند عزیز در این مدت هم با توجه به مسائل و بالا پایین هایی که برای مردم اتفاق افتاده و کمتر کسی آمده در این شرایط کنار مردم بایستد، در کنار مردم بوده اند. همه آنهایی که باید بفمهمند و آن هایی که بین مردم هستند، برای در کنار مردم ایستادن پرستویی ارزش قائل اند و این موضوع برای خانواده کشتی هم خیلی ارزشمند است.
انتهای پیام/ح.ب

بازیگر مشهور تلویزیون در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی و آزاد + تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی