فیلم پریناز
فیلم سینمایی پریناز با بازی متفاوت مصطفی زمانی و فاطمه معتمدآریا در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

پریناز در نمایش خانگی توزیع شد

فیلم سینمایی پریناز به کارگردانی بهرام بهرامیان یکی از فیلم های پرحاشیه سینمای ایران بود که سال 89 ساخته شد اما 7 سال توقیف بود و در نهایت شهریورماه سال 96 در سینماهای کشور اکران شد.

این ساخته بهرام بهرامیان با نقش آفرینی متفاوت مصطفی زمانی بالاخره بعد از تغییرات زیاد به اکران رسید و از امروز 24 مهر ماه 1398 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

پریناز فیلم پرحاشیه بهرام بهرامیان در نمایش خانگی

فیلم سینمایی پریناز دومین ساخته بهرام بهرامیان بعد از فیلم آل است که سرانجام بعد از 7 سال توقیف با انجام اصلاحات فراوان شهریورماه سال 96 در گروه هنر و تجربه اکران شد و امروز به نمایش خانگی رسید.

فیلم پریناز

توزیع فیلم پریناز در شبکه نمایش خانگی

پریناز روایتی از یک دختر به نام پریناز است که بعد از مرگ مادرش پناهی جز خاله اش ندارد اما خاله اش راضی به حضور او در خانه اش نیست اما در نهایت پریناز راهی منزل خاله اش میشود و ماجراهای فیلم با ورود او آغاز میشود.

طناز طباطبایی

بازی طناز طباطبایی در فیلم پریناز

بازیگران فیلم پریناز عبارتند از :فاطمه معتمد آریا، مصطفی زمانی، حمید فرخ نژاد، فرهاد آییش، طناز طباطبایی، امیرحسین فتحی، مژگان بیات و فرخ نعمتی در فیلم پریناز به ایفای نقش پرداختند.

مصطفی زمانی

گریم مصطفی زمانی در فیلم پریناز

مصطفی زمانی بازیگری که تجربه همکاری با بهرام بهرامیان را در فیلم آل داشت بار دیگر در دومین فیلم بهرام بهرامیان مقابل دوربین رفت و گریم متفاوت و خاصی را در این فیلم تجربه کرد.

فرهاد آییش

بازی فرهاد آییش در فیلم پریناز

فاطمه معتمدآریا و طناز طباطبایی

بازی فاطمه معتمدآریا و طناز طباطبایی در فیلم پریناز

مصطفی زمانی

مصطفی زمانی با گریم فیلم پریناز

مصطفی زمانی و فاطمه معتمدآریا با پریناز در نمایش خانگی

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی