پسر خسرو شکیبایی
پوریا شکیبایی پسر زنده یاد خسرو شکیبایی همبازی پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در نمایش دریبل شد که شهاب حسینی مشاوره آن است.

پسر خسرو شکیبایی همبازی همسر شهاب حسینی شد

پوریا شکیبایی پسر خسرو شکیبایی شباهت فوق العاده ای به پدرش دارد و علاقه پدرش به دنیای هنر را نیز به ارث برده است . این بازیگر جوان با صداپیشگی در فیلم باز باران با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهدای سلول های بنیادی اولین حضور سینمایی خود را در یک فیلم تجربه کرد و این بار همبازی پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در نمایش دریبل شد که شهاب حسینی مشاور آن است.

پوریا پسر خسرو شکیبایی به نمایش دریبل پیوست

پوریا شکیبایی که پیش تر در نمایش هایی نظیر «١٢ مرد خشمگین» و «شب دشنه های بلند» به ایفای نقش پرداخته است، به نمایش «دریبل» به نویسندگی داریوش علیزاده و کارگردانی سعید دشتی و تهیه کنندگی مهدی سلسله پیوست.

او همچنین در فیلم «باز باران» که برای کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهدای سلول های بنیادی ساخته شده بود به صداپیشگی پرداخته است.

سایر عوامل نمایش عبارتند از حنیف سروری (جانشین تهیه و مجری طرح)، رها جهانشاهی (دستیار و برنامه ریز)، سعید دشتی (طراح صحنه)، ایمان اسکندری (طراح لباس و نور)، کارنگ طیاری (گرافیست)، سید علی سجادی (ساخت تیزر) ، نوشین جعفری (عکاس) و سارا حدادی (مشاور رسانه ای و تبلیغات).

پسر خسرو شکیبایی

پوریا پسر خسرو شکیبایی در نمایش دریبل

شهاب حسینی به عنوان مشاور پروژه در این نمایش حضور خواهد داشت، ضمن آن که پریچهر قنبری (همسر شهاب حسینی) هم یکی از بازیگران «دریبل» است.

در این نمایش همراه پوریا شکیبایی و پریچهر قنبری، صحرا اسدالهی، رایکا ابراهیمی و داریوش علیزاده نیز به ایفای نقش می پردازند.

«دریبل» به نویسندگی داریوش علیزاده و به کارگردانی سعید دشتی و تهیه کنندگی مهدی سلسله از نیمه مهر ماه در سالن شماره دو تماشاخانه پالیز به روی صحنه خواهد رفت.

پسر خسرو شکیبایی همبازی همسر آقای بازیگر + عکس

3.214
این مطلب مفید بود ؟95
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
وبگردی