آینه بغل
پوستر فیلم سینمایی آینه بغل ساخته منوچهر هادی با حضور عوامل و بازیگران این فیلم از جمله یکتا ناصر و محمدرضا گلزار در جزیره کیش رونمایی شد.

رونمایی از پوستر فیلم آینه بغل ساخته منوچهر هادی

آینه بغل فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار ، جواد عزتی و یکتا ناصر است که مراسم رونمایی از پوستر این فیلم عصر دیروز در جزیره کیش با حضور عوامل و بازیگران این فیلم برگزار شد.

منوچهر هادی کارگردان آینه بغل با انتشار این عکس نوشت :

رونمایی از پوستر آینه بغل

رونمایی از پوستر فیلم آینه بغل

مراسم رونمایی از بزرگترین پوستر سینمایی صدو پنجاه متر مربعی به همراه بابک کایدان عزیز رفیق و نویسنده درجه یک که برای چندمین بار متنی ازش رو کار میکنم.

محمدرضا گلزار با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

رونمایی از پوستر آینه بغل

عوامل فیلم آینه بغل در مراسم رونمایی از پوستر این فیلم

سلام عزیزانم .مراسم رونمایی از پوستر آخرین فیلم سینمایی ام آینه بغل در جزیره زیبای کیش برگزار میشود . من به همراه عوامل فیلم و دیگر بازیگران محترم منتظر حضور شما عزیزان هستیم .

منوچهر هادی بعد از عاشقانه فیلمی با مضمونی کمدی اجتماعی را جلوی دوربین برد که آینه بغل نام گرفت و به زودی اکران میشود . در این فیلم هنرمندانی چون محمدرضا گلزار ، جوادعزتی، یکتا ناصر ، نازنین بیاتی، سیامک صفری، مه لقا باقری ، رسول نجفیان و رایان شایگان به ایفای نقش می پردازند.

رونمایی از پوستر آینه بغل

تصویری از بازیگران فیلم سینمایی آینه بغل

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:قیمت آینه بغل ماشین بعضی ها برابر تمام زندگی خیلی هاست... .

رونمایی از پوستر آینه بغل

محمدرضا گلزار ، یکتا ناصر و جواد عزتی در آینه بغل

تهیه کنندگی فیلم آینه بغل منوچهر هادی بر عهده منصور سهراب پور و سید امیر پروین حسینی است. منوچهر هادی سال گذشته در جشنواره سی وپنجم فیلم فجر با فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» حضور داشت و اکنون نیز مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه» با بازی محمدرضا گلزار را حال پخش دارد.

رونمایی از پوستر آینه بغل منوچهر هادی در جزیره کیش

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی