الهام چرخنده

پیام عاشورایی الهام چرخنده + تصاویر

تاریخ انتشار : 7 آبان 1393کد مطلب : 9212تعداد نظرات : 1 نظر
الهام چرخنده به مناسبت فرارسیدن ماه محرم با انتشار تصویری از مقام معظم رهبری یادداشتی عاشورایی را برای مخاطبان در اینستاگرام قرار داده است.

حسن روحانی در یکی از سخنرانی های چند روز اخیرش به مناسبت فرارسیدن ماه محرم گفت:«کربلا درس مذاکره است.» سخنی که بلافاصله با واکنش رسانه های اصولگرا مواجه شد و برخی از این رسانه ها نقدهایی درباره این سخن منتشر کردند. در همین رابطه، به نظر می رسد یادداشت اخیر الهام چرخنده نیز در ادامه این واکنش ها باشد. چرا که وی ابتدا عکسی از رهبری منتشر کرده که ذیل آن نوشته شده است:«عاشورا درس می دهد که جبهه دشمن با همه ی توانایی های ظاهری، بسیار آسیب پذیر است.»عکس رهبر انقلاب

چرخنده در یادداشت اش نوشته است:«سلام، ثانیه های ایام عاشورا برای ما بچه شیعه ها که عشق **حسین ابن علی (ع)**رو تو جونمون پرورش می دیم، بهترین فرصته که خوب بسازیم از درون، آستان مقدس دل را!
سال هاست نزدیک به این ایام هجوم آوردند بر خیمه ها! تاریخ را ورق بزنید... با تمرکز، با تأمل، آری! حسین عشق است. حسین ایثار. حسین، حسین است.
سیدالشهدا (ع) عمربن سعد را برای این دعوت نکرد که با وی گفتگو کند یا به تفاهم برسد یا یک قاعده برد، برد را مدیریت کند! اگر قرار بود این اتفاق بیفتد سیدالشهدا (ع) اصلاً حرکت نمی کرد!
التماس دعا ... یا علی و یا حسین.. الهام»


الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون ایران چندی پیش در واکنش به برخی مخاطبین که از او به سبب پوشش ساده و اسلامی و تصاویر مذهبی او انتقاد کرده بودند و همچنین در طعنه ای به محتوای صفحات برخی چهره های مطرح سینما در شبکه های اجتماعی، نوشت:
سلام. بلد نیستم مهمون بهش بد بگذره!! بلد نیستم ادبیاتم شبیه زن هایی به شه که ادبیاتشون تابع کف شهره! پس میگم:اینجا رو این دیوار قراره همش ریا به شه!! از دل و دین و باور و عشق و مذهب و ایمان. هر کی بهش برمیخوره؛ هر کی براش فضا سنگینه؛ هر کی دنبال چیزای دیگه عین عکس سگ و گربه و رنگ موی جدید و پز عالی و لاک پرتغالی و میزان حجم لب و لپ و لوس بازیه؛ شرمنده آدرس اشتباهیه!!! اینجا دیواره الهامه… اینجا دلا زهراییه … این وحدتم خداییه اینجا همه محرم همیم … عاشق این بوم و بریم اینجا شهید حرمت داره … یه مرد هنوز غیرت داره اینجا زناش حجاب دارن … حرمت دین و خون دارن اینجا یه سنگره بدون … نام علی روح و جون حکم دلا پرچم ماست … اینو بدون خدا با ماست من نه بتم نه بی گناه … من عاشقم؛ عاشق ماه عاشق پاکیه سرشت … نسخمو خوب علی نوشت من یه زنم از جنس آب … بازیچه نیستم یه حباب سرسختو ریشه دارو مرد … خوب می شناسم واژه درد من حامیه دینمو دل … دشمن باورم؛ رهبرم؛ میهنم به گل … یا علی… الهام چرخنده


جدیدترین عکس الهام چرخنده در اینستاگرام

الهام چرخنده:من یک بانوی مسلمانم

این متن الهام چرخنده با واکنش مثبت بسیاری از فعالان فضای مجازی مواجه شد.
گفتنی است، این بازیگر ایرانی، چندی پیش نیز با ارسال نامه ای به معصی (مسیح) علی نژاد از او به سبب ایجاد پروژه “آزادی های یواشکی” انتقاد کرد و گفته بود که زنان ایرانی اعتقادات و ارزش های اسلامی و ایرانی خود دست نمی کشند و فریب اینگونه پروژه های استعماری را نمی خورند.

پیام عاشورایی الهام چرخنده + تصاویر

4.8114
این مطلب مفید بود ؟1095
برگرفته از جام جم , امپراطوری دروغ - / ل
1 نظر به ثبت رسیده است
عهدیه 1394-07-02
عااااااالیه من عاشق خانم الهام شدم
133
وبگردی