پیامک با فونت کشیده
با نرم افزار اندرویدی که دارای صفحه کلیدی هوشمند با قدرت بالا در پیش بینی متن و تصحیح خودکار نوشته ها می باشد به راحتی می توانید پیامک های زیبا با “فونت کشیده” را برای دوستان خود ارسال کنید.

فونت کشیده برای موبایل

تاکنون شاید با پیغام هایی خاص با فونت کشیده را در صفحات مجازی مشاهده نموده باشید و به این فکر افتاده باشید که چگونه می توان از این روش برای ارسال پیغام هایتان استفاده کنید و در عین حال با نتیجه ای خوشایند روبرو نشده باشید.

از این رو در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم تا شما را با روشی ساده و کار آمد برای استفاده از فونت های کشیده در گوشی اندرویدی آشنا سازیم که می تواند به میزان بسیار زیادی در این امر به شما کمک کند. همراه ما باشید.


نحوه تایپ با فونت کشیده در گوشی اندرویدی 

برنامه ای که تیم تکنولوژی نمناک قصد آشنایی آن با شما را دارد، برنامه " Jelly Bean Keyboard PRO " نام دارد که یک کیبورد کامل و مجهز است و می توانید از آن برای تایپ با فونت کشیده استفاده نمایید.

برای استفاده از این برنامه کاربردی ابتدا باید از فروشگاه های معتبر آن را دانلود کنید و سپس نصب نمایید. پس از نصب این برنامه کاربردی باید ابتدا وارد بخش " Settings " گوشی خود شوید و از قسمت " General management " وارد " Language and input " شوید. اینک در باید همانند تصویر ذیل از گزینه " Default keyboard " گزینه " Jelly Bean Keyboard PRO " فارسی را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

 

نحوه تایپ با فونت کشیده در اندروید

 

هم اکنون می توانید وارد برنامه های مورد نظر خود برای تایپ شوید و از برنامه " Jelly Bean Keyboard PRO " برای تایپ متونی با فونت کشیده همانند تصویر ذیل استفاده نمایید و متونی خاص و دل انگیز را تایپ کنید.

 

فونت موبایل اندروید

 

توجه : برای استفاده از این برنامه کاربردی باید ابتدا بخشی از کلمه را تایپ کنید و پس از آنکه به بخش مورد نظر خود رسیدید، ایست کنید و از دکمه " . " در پایین کیبورد گزینه خط صاف را انتخاب کنید و سپس شروع به نوشتن باقی کلمه نمایید. برای مثال اگر قصد دارید کلمه سلام را با فونت کشیده بنویسید، باید ابتدا " س " را بنویسید و با استفاده از روشی که گفته شد تا این قسمت " ســـــــــ " پیش بروید. اینک باید حروف دیگر کلمه مورد نظرتان را همانند " ســـــــــلام " تایپ کنید.

 

اس ام اس کشیده
 
 

ارسال پیامک با فونت کشیده در اندروید + دانلود

3.82272
این مطلب مفید بود ؟1727545
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : اندروید
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی