سلنا گومز

ناگفته های مادر سلنا گومز از پیوند کلیه دخترش

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1396کد مطلب : 56813زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر سلنا گومز بازیگر و خواننده مشهوری که به تازگی عمل پیوند کلیه را پشت سر گذاشته است درباره وضعیت جسمی دخترش گفت.

پیوند کلیه سلنا گومز از زبان مادرش

سلنا گومز بازیگر و خواننده سرشناس پنجشنبه 23 شهریورماه در اینستاگرامش منتشر کرد و از عمل پیوند کلیه صحبت کرد. این خواننده جوان و پرطرفدار آمریکایی مدتی پیش درگیر بیماری کلیوی شد و مجبور به عمل پیوند کلیه شد.

سلنا گومز در اینستاگرامش از دوستی که کلیه اش را به او اهدا کرده بود صحبت کرد و از دوستش قدردانی کرد. فرانسیا راییسا بازیگر سریال هایی چون «زندگی مخفی نوجوان آمریکایی» و «سی اس آی» فردی بود که کلیه اش را به سلنا گومز اهدا کرد.

وضعیت سلنا گومز از زبان مادرش

بعد از گذشت چند روز از انجام این عمل مادر سلنا گومز درباره پیوند کلیه دخترش صحبت کرد و گفت :این اتفاق پر استرسی برای همه ما بوده است. ممکن بود من دخترم را از دست بدهم ولی در عوض صاحب دختر دیگری هم شدم.

سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر و خواننده آمریکایی

سال 2013 برای اولین بار شایعاتی در خصوص اعتیاد سلنا گومز مطرح شد و زمانی که او در یک مرکز بازپروری دیده شد، شایعات زیادی درباره اعتیاد او به مواد مخدر را بر سر زبان ها افتاد . این شایعات تا جایی ادامه یافت که این بازیگر معروف وادار به واکنش شد.

این خواننده اهل آمریکا با اعلام این خبر که به دلیل ابتلا به بیماری خودایمنی لوپوس شیمی درمانیشده است به شایعات اعتیادش پاسخ داد.

سلنا گومز پیش از این درگیر بیماری دیگری بود که با پشت سر گذاشتن مراحل شیمی درمانی بهبود یافت . لوپوس گونه ای از انواع بیماری های خود ایمنی است که در آن سیستم دفاعی بدن، علیه ارگان ها و بافت های پیوندی خودی عمل کرده و به آن ها آسیب می رساند.

 سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر و خواننده آمریکایی در کنار جاستین بیبر

یکی از ماجراهایی که درباره سلنا گومز جنجال برانگیز شد جدایی او از جاستین بیبر بود . بعد از دو سال دوستی رومانتیک و رابطه عاشقانه و همچنین تبدیل شدن به تیتر اول رسانه های سرگرمی بالاخره زوج جنجالی نوجوان موسیقی پاپ امریکا از هم جدا شدند. گفته میشود رابطه جاستین بیبر با یک هنرپییشه و مدل معروف باعث ناراحتی سلنا شده است و بنابر این او تصمیم گرفته است که از جاستین جدا شود.

سلنا مری گومز بازیگر و خواننده و طراح مد اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانادر فیلم « بارنی و دوستان » ظاهر شد، زمانی که او تنها 7 سال سن داشت. او بیشتر به خاطرِ بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی « جادوگران محله ویورلی » به شهرت رسیده است. اولین فعالیت او در فیلم سینمایی « بچه های جاسوس 3:بازی باخته » بود.

سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر و خواننده آمریکایی

وی در سال 2010 سفیر سازمان یونیسف شد و این عنوان او را به جوانترین سفیر یونیسف تبدیل کرد.

ناگفته های مادر سلنا گومز از پیوند کلیه دخترش

4.842
این مطلب مفید بود ؟402
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی