علی ضیاء و نیما وارسته
مراسم تشیع پیکر نیما وارسته نوازنده جوان ویولن روز گذشته در تالار وحدت و با حضور هنرمندان برگزار شد. اجرای این مراسم را علی ضیاء مجری تلویزیون بر عهده داشت.

 پیکر نیما وارسته نوازنده و آهنگساز جوان پاپ کشورمان 31 خرداد با حضور اهالی موسیقی و خانواده داغ دیده و دوستان عزادارش در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

مراسم تشیع نیما وارسته

علی ضیاء مجری تلویزیون اجرای این مراسم را به عهده داشت و با چهره ای متفاوت در این مراسم حضور یافت.

علی ضیاء در مراسم تشیع نیما وارسته  
 
 نیما وارسته دوشنبه شب بر اثر لیل هوای بسته استخر و نارسایی قلبی ناشی از هوای بسته استخر دار فانی را وداع گفت. 
 
نیما وارسته
 
نیما وارسته آهنگساز ، تنظیم کننده و نوازنده  مطرح موسیقی پاپ ایران و متولد 1357 از اولین کسانی بود که در ایران استودیو دیجیتال راه انداخت. از جمله فعالیت های او می توان به اجرا در کنسرت گروه ساعت(نوازنده ویولن) همراهی با گروه آریان، صدابردار آلبوم تا بی نهایت گروه آریان ، انتشار آلبوم بنیامین 85 ،میکس و مسترینگ و نوازنده ویولن و سینتی سایزر آلبوم جای تو خالی پیمان فلاحی ، نوازنده ویولن آلبوم سونامی مهدی مقدم ، تنظیم آهنگ این حبی از آلبوم فقط همین داود ناقور ، تنظیم آهنگ منو ببخش از آلبوم یادگاری ناصر عبداللهی، نوازندگی ،تنظیم و همکاری با حمید عسگری ، فرهاد جواهر کلام ، پیام صالحی ، بنیامین بهادری ،  رضاصادقی و خشایار اعتمادی و ... 
 
نیما وارسته در حال نواختن ویولن
 
در این مراسم چهره هایی همچون پیروز ارجمند ، بابک صحرایی ، بنیامین بهادری ، مهدی یغمایی، ایلیا منفرد ، حمید عسکری ، همایون نصیری ، رضا تاجبخش و ... حضور داشتند.
 
بنیامین در مراسم تشیع نیما وارسته
 
 پدر زنده یاد وارسته هم در این مراسم خطاب به حاضران گفت:امروز شما شاهد رویدادی هستید که مصیبت بار ترین غم زندگی یک انسان است. دیروز وقتی در کنار پیکر پسرم حضور پیدا کردم به معنا و مفهوم واقعی کلمه، یاد مصیبت های دشت کربلا افتادم و یاد حضرت سیدالشهدا در مواجهه با مصیبت هایی که بر سر خاندان پاکش آوردند افتادم و حالا بلند می گویم که این دنیا دیگر به درد من نمی خورد و من دنیا را بدون نیما نمی خواهم .
 
پدر نیما وارسته در مراسم تشیع پیکر پسرش
 
 وی افزود:من از همه شما و اعضای گروه بنیامین که به نوعی فرزندان من هستید، می خواهم یاد نیما را همیشه زنده نگه دارید. من از بنیامین بهادری خواهش می کنم که کنسرت شهرستان ارومیه را که مصادف با هفتمین روز درگذشت نیماست برگزار کند تا یاد و خاطره او برای مردم هم زنده شود.
 
 
 گریه بنیامین برای نیما وارسته
 
اشک های رضا تاج بخش در مراسم تشیع نیما وارسته
 
 
دوستان عزادار نیما وارسته
 
اجرای میثم مروستی در مراسم تشیع نیما وارسته
 
اجرای زنده ویولن میثم مروستی از بخش های دیگر مراسم تشییع پیکر زنده یاد نیما وارسته بود.
 

چهره متفاوت علی ضیا در مراسم نیما + تصاویر

4.3101
این مطلب مفید بود ؟8714
منبع : اختصاصی نمناک - / ک
برچسب : علی ضیاء
وبگردی