حمید عسکری
امروز 20 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 20 مهر

امروز بیست روز از آغاز هفتمین ماه سال گذشت و اولین ماه فصل پاییز تا چشم برهم بزنیم به پایان میرسد. 20 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است و اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مهرند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

حمید عسکری

حمید عسکری خواننده و آهنگساز کشورمان 20 مهر 1357 در آبادان متولد شد.

حمید عسکری

حمید عسکری از خواننده های جوان موسیقی پاپ است که آلبوم های موسیقی و کنسرت های او بسیار مورد توجه اهالی دنیای موسیقی قرار گرفته و این خواننده جوان دستی در دنیای بازیگری نیز دارد.

افشین هاشمی

افشین هاشمی بازیگر، نویسنده و کارگردان کشورمان 20 مهر 1354 در تهران متولد شد.

افشین هاشمی

افشین هاشمی کارگردانی نمایش های زیادی را برعهده داشته و در نواختن کمانچه تبحر زیادی دارد و کنسرت هایی را هم برگزار کرده است.سریال شبکه مخفی زنان در نمایش خانگی جدیدترین فعالیت این هنرمند در مقام کارگردان است.

روز بزرگداشت حافظ شیرازی 

20 روز سالروز بزرگداشت حافظ شیرازی شاعر بلندآوازه ایرانی است که در قرن هشتم هجری حدود سال 727 هجری قمری برابر با 706 هجری شمسی متولد شد.

حافظیه شیراز

حافظ از شاعران نامدار ایرانی است که غزلیات او به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است و دیوان حافظ از کتاب های پرطرفدار در ادبیات کشور ما است. به پاس سالروز تولد حافظ هرساله در 20 مهر مراسم بزرگداشتی برای او در حافظیه شیراز برگزار میشود.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مهر+ عکس

4.132
این مطلب مفید بود ؟266
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی