هستی مهدوی
امروز 21 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بابیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 21 آذر متولد شدند

روزهای آذر یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنیم زمستان از راه میرسد. امروز 21 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 21 آذر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

احمد شاملو

احمد شاملو شاعر معاصر کشورمان 21 آذر 1304 در تهران متولد شد.

احمد شاملو

احمد شاملو یکی از شاعران کشورمان بود که با نوآوری در شعر فارسی و سرودن اشعار سپید به شهرت بیشتری دست یافت و نامه های احمد شاملو به همسرش آیدا یکی از معروف ترین بخش های آثار شاملو است.

هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 آذر1370 در ملایر متولد شد.

هستی مهدوی فر

هستی مهدوی فر با بازی در سریال هایی چون جراحت و مادرانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و در فیلم و سریال هایی چون سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو، کمدی انسانی و سایه بان ایفای نقش کرد.

بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 آذر 1361 در تهران متولد شد.

بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز برای اولین بار در فیلم سینمایی نسکافه داغ داغ جلوی دوربین رفت و بازی در سریال راه بی پایان از او چهره شناخته شده تری میان مخاطبان تلویزیون ساخت. سریال ماه و پلنگ و شکوه یک زندگی باعث محبوبیت بیشتر او میان هوادارانش شد.

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 آذر 1363 در تهران متولد شد.

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی فعالیت هنری خود را با فیلم خوابگاه دختران در سال 1383 آغاز کرد و در آثاری همچون سریال به کجا چنین شتابان، تکیه برباد، آقا و خانم سنگی، وارش و ... مقابل دوربین نقش آفرینی کرده است.

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 21 آذر هستند؟!+عکس

4.452
این مطلب مفید بود ؟466
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی