رضا صادقی
امروز 25 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 25 مرداد متولد یا درگذشتند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و پنجمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 25 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 25 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

بهناز جعفری

بهناز جعفری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون 25 مرداد در هشتگرد متولد شد.

بهناز جعفری

بهناز جعفری با نقش کوتاهی در فیلم «روسری آبی» در سال 1373 فعالیت هنری خود را آغاز کرد و با فیلم  «خانه ای روی آب»، ساخته بهمن فرمان آرا برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن شد.

«خاتون»، «نیسان آبی» و «آهوی من مارال» جدیدترین سریالها در شبکه نمایش خانگی است که بهناز جعفری در آن نقش آفرینی کرده است.

رضا صادقی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 25 مرداد 1358 در بندرعباس متولد شد.

رضا صادقی

رضا صادقی سال 72 اولین آلبوم خود را روانه بازار کرد اما آغاز معروفیت او به ترانه مشکی رنگ عشقه در آلبومی به همین نام بر می گردد.

نادیا دلدار گلچین

نادیا دلدار گلچین بازیگر کشورمان متولد سال 1339 است و در 25 مرداد 1391 بر اثر بیماری درگذشت.

نادیا دلدار گلچین

نادریا دلدار گلچین دخترعموی مرجانه گلچین بازیگر کشورمان است و در سریال هایی چون سه در چهار، نقطه چین، کلاه پهلوی، همه فرزندان من و پس از باران ایفای نقش کرده است.

بازیگران و خواننده های مشهور متولد و درگذشت 25 مرداد

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی