لیلا بلوکات
امروز 4 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 4 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهارمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 4 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 4 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

علی شادمان

علی شادمان بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1375 متولد شد.

علی شادمان

علی شادمان در زمانی که تنها 10 سال داشت در فیلم سینمایی م مثل مادر ساخته رسول ملاقلی پور جلوی دوربین رفت و در سالهای بعد حضور پررنگ تری را در سینما و تلویزیون تجربه کرد. سریال های می خواهم زنده بمانم و یاغی در شبکه نمایش خانگی و سرزمین کهن، کیمیا، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار و محکومین از جمله سریال های علی شادمان در تلویزیون هستند.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1359 در تهران متولد شد.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات اولین بار در سریال سرزمین خاکستری در سال 79 جلوی دوربین رفت و بازی در سریال یوسف پیامبر در نقش نفرتیتی یکی از ماندگارترین نقش های این هنرمند کشورمان بود.

ثریا حکمت

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1332 در خوی متولد شد.

ثریا حکمت

آذر مهدی قلی خانی با نام هنری ثریا حکمت بازی در سینما را از سال 53 آغاز کرد و در فیلم هایی چون آواز قو، تهاجم، عروسی مهتاب، خانه پدر، نیش و ... به ایفای نقش پرداخت و 20 فروردین 1395 درگذشت.

بهرام توکلی

بهرام توکلی کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1335 در تهران متولد شد.

بهرام توکلی

بهرام توکلی فعالیت سینمایی را با فیلم کوتاه آغاز کرد و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرد. فیلم غلامرضا تختی آخرین ترین ساخته سینمایی بهرام توکلی در سال 97 است.

عرفان ناصری

عرفان ناصری  بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1365 در تهران متولد شد.

عرفان ناصری

عرفان ناصری یکی از بازیگران مطرح تئاتر است که با فیلم سینمایی سد معبر، برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت و در سریال ملکه گدایان با نقش داریوش، به شهرت رسید. سریال آفتاب‌پرست، فیلم جشن دلتنگی، طبقه حساس، علفزار و بی همه چیز از کارهای مشهور عرفان ناصری در سینما می باشد.

کدام هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی متولد 4 آذر هستند؟!+ عکس

4.548
این مطلب مفید بود ؟435
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی