بهنام تشکر
امروز 4 بهمن همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 4 بهمن متولد یا درگذشته اند

امروز 4 بهمن ماه همزمان با سالروز تولد و درگذشت بسیاری از چهره های مشهور ایرانی است که ما در این مطلب شما را با آنها آشنا میکنیم.

علیرضا عصار

علیرضا عصار خواننده پاپ کشورمان 4 بهمن 1348 در تهران متولد شد.

علیرضا عصار

علیرضا عصار نوازندگی پیانو را از 5 سالگی آغاز کرد و اولین کنسرتش در مقام نوازنده پیانو در 16 سالگی بود. این خواننده مطرح کشورمان در سال 77 اولین قطعه رسمی اش را خواند. قطعه «قدسیان آسمان» یکی از مشهورترین آثار او می باشد.

بهنام تشکر

بهنام تشکر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 بهمن سال 1355 در بندر انزلی متولد شد.

بهنام تشکر

بهنام تشکر بازیگر سریال دودکش، ساختمان پزشکان و لیسانسه ها، فعالیت در تلویزیون و سینما را از سال 82 آغاز کرد اما پیش از آن در تئاتر فعالیت داشت و در عرصه دوبله هم فعالیت می کند.سریال آنتن در نمایش خانگی، جدیدترین فعالیت بازیگری او می باشد.

محمود فرشچیان

محمود فرشچیان نقاش سرشناس کشورمان 4 بهمن 1308 در اصفهان متولد شد.

محمود فرشچیان

محمود فرشچیان نقاش معاصر ایرانی می باشد که آثارش در تمام دنیا شناخته شده است و تابلوهای نقاشی او و کتاب هایش هموارد مورد توجه هنر دوستان واقع شده است. موزه استاد فرشچیان در کاخ سعدآباد مکانی امن برای حفظ آثار ارزشمند او می باشد.

عباس ناظری نیک

عباس ناظری نیک بازیگر سینما و تلویزیون در آبان ماه سال 1295 در تهران متولد و در 4 بهمن 1381 در 86 سالگی درگذشت.

عباس ناظری نیک

عباس ناظری نیک فعالیت هنری را از تئاتر خورشید آغاز کرد و پس از بازگشت به تهران در یک دوره کلاس های سمعی بصری در سازمان هنرهای زیبای کشور شرکت کرد و مدتی به عنوان بازیگر وارد عرصه سینما شد.

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 4 بهمن ماه + تصاویر

4.531
این مطلب مفید بود ؟283
وبگردی