داریوش ارجمند
امروز 5 مرداد همزمان با سالروز تولد داریوش ارجمند و درگذشت جعفر بزرگی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 5 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به پنجمین روز از مردادماه رسیدیم.امروز پن مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 5 مرداد متولد شدند و درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

داریوش ارجمند

داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان 5 مرداد 1323 در مشهد متولد شد.

داریوش ارجمند

داریوش ارجمند/ عکس از سینا فخاری

داریوش ارجمند با بازی در فیلم ناخدا خورشید ساخته ناصر تقوایی به سینما آمد و با دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر در جشنواره فجر هنر بازیگری خود را به همه اثبات کرد.

از بازی های ماندگار داریوش ارجمند در تلویزیون میتوان به نقش مالک اشتر در سریال امام علی (ع) و فردوس حشمت در سریال ستایش اشاره کرد.

جعفر بزرگی

جعفر بزرگی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1296 در تهران متولد شد و 5 مرداد 1385 درگذشت.

جعفر بزرگی

جعفر بزرگی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر بود و بازی در سریال هایی چون پدر سالار، زیر آسمان شهر، همسران، کیف انگلیسی، آژانس دوستی، پهلوانان نمی میرند، همسران، کهنه سوار و... را در کارنامه هنری اش دارد.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 5 مرداد

3.834
این مطلب مفید بود ؟268
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی