علی معلم
امروز 23 اسفند همزمان با سالروز درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی در 23 اسفند درگذشتند؟

اگر برایتان جالب است که بدانید 23 اسفند سالروز کدام اتفاق در دنیای هنرمندان است ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 23 اسفند درگذشتند آشنا میکنیم.

علی معلم

علی معلم 19 آذر سال 1341 در دامغان متولد شد. او در رشته ی سینما تحصیل کرد، در دهه ی شصت فعالیت مطبوعاتی خود را آغاز کرد و در سال 71 با تاسیس ماهنامه «دنیای تصویر» فصل تازه ای را در مطبوعات و رسانه های سینمایی رقم زد.

علی معلم

علی معلم، مدیر مسئول و سردبیر نشریه دنیای تصویر، بنیان‌گذار جشن سینمایی تلویزیونی حافظ، مدرس، مجری و برنامه ساز و تهیه کننده سینما، 23 اسفند 1395 و در 54 سالگی بر اثر پی حمله قلبی، دار فانی را وداع گفت.

ادیب برومند

ادیب برومند شاعر کشورمان در سال 1303 متولد شد.

او تا 16 سالگی به نثر نویسی اهتمام می ورزید ولی از 17 سالگی بیشتر به شعر و شاعری روی آورد و با دلبستگی و علاقه ای که به شاعران و اشعار شعرای دوران مشروطه پیدا کرده بود، به سرودن شعر در همین سبکِ نوپا که از جهت موضوع و مطلب دیرینگی نداشت و موضوع آن مسایل روز بود، پرداخت.

ادیب برومند

ادیب برومند در زمینه ادبیات فارسی، فعالیت های زیادی داشته و چندین جلد شعر از او چاپ شده است. این هنرمند، 23 اسفندماه 1395 در 93 سالگی به علت کهولت سن در تهران درگذشت.

23 اسفند سالروز درگذشت کدام چهره های مشهور ایرانی است؟!

435
این مطلب مفید بود ؟287
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی