محمد کاسبی
امروز 4 خرداد همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 4 خرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهارمین روز از خردادماه رسیدیم. اگر شما هم متولد 4 خرداد هستید و دوست دارید بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی سالروز تولدشان با شما یکی است ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 4 خرداد آشنا میکنیم.

محمد کاسبی

محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان 4 خرداد 1330 در خیابان ری تهران متولد شد.

محمد کاسبی

محمد کاسبی به دلیل علاقه ای که به هنر داشت پس از قبولی در رشته پزشکی از آن انصراف داد و در کنکور هنر شرکت کرد و وارد این حرفه شد، از بازی های او میتوان به بازی در سریال سه در چهار، صاحبدلان، خوش‌رکاب، سر دلبران و دادستان اشاره کرد.

عطاالله حیاتی

عطاالله حیاتی کارگردان، نویسنده و مدیر فیلمبرداری کشورمان 4 خرداد 1331 در کرمانشاه متولد شد. از سال 1354 به کار در تلویزیون مشغول شد و فعالیت در سینمای حرفه ای را از سال 1366 با فیلم گال به عنوان دستیار فیلمبرداری آغاز کرد.

امیر شهاب رضویان

امیر شهاب رضویان کارگردان کشورمان 4 خرداد 1344 در همدان متولد شد.

امیر شهاب رضویان

امیر شهاب رضویان فیلمسازی را با ساخت فیلم های کوتاه شروع کرد و چهل فیلم کوتاه و شش فیلم بلند در کارنامه خود دارد. فیلم مینای شهر خاموش او در جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین را دریافت کند.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 خرداد +عکس

3.633
این مطلب مفید بود ؟249
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی