کاهش وزن 20 کیلویی
می خواهیم وزن کم کنیم آن هم نه یکی دو کیلو بلکه 20 کیلو. پس حتما نیاز به یک برنامه و رژیم غذایی مناسب ، راهنمای حرکات ورزشی کاهش وزن و اصلاح اشتباهات در سوزاندن چربی داریم.

 راهنمای کامل برای کاهش وزن 20 کیلویی

کاهش وزن یکی از موضوعاتی است که بیشترین سرچ در اینترنت را دارد چاقی علت اصلی اکثر بیماری های مرتبط با سبک زندگی و دیگر بیماری های جدی پزشکی است گذشته از اینها تناسب اندام چیزیست که اکثریت به دنبال آن هستند. بارها در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک گفتیم که کاهش وزن بدون داشتن رژیم غذایی سالم، متعادل و کم کالری دشوار است این امر به انگیزه عالی و کنترل قوی عادات غذایی نیاز دارد.

مهم ترین نکات برای موفقیت در کاهش وزن 20 کیلویی

1. قوی باشید

اگر می خواهید در این کار موفق شوید، قدرت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. بگذارید بسیار صادق باشم فکر می کردم در طول ماه اول چندین بار تسلیم می شوم. آمار نشان می دهد که 98 % مردم برنامه کاهش وزن را فقط در عرض یک هفته از دست می دهند. ترک غذای مورد علاقه آسان نیست.

2. برنامه ریزی درست داشته باشید

برنامه ریزی عقب افتاده بهانه ای دیگر است، اگر می خواهید تغییر را به جای اجرای همان لحظه خاص اجرا کنید. هرگونه برنامه ریزی معوق در کاهش وزن مانند بعد از 2 هفته و بعد از 1 ماه یا بعد از تولد شروع می کنم هرگز عملی نخواهد شد. اگر می خواهید هله وهوله بخورید، تصمیم خود را بگیرید و فورا آن را قطع کنید. دومین فرصت را برای تجدید نظر در ذهن قرار ندهید.

لاغری بدن

چگونه 20 کیلو وزن کم کنیم؟

مواردی که به کاهش وزن 20 کیلویی کمک می کنند

3. حمایت خانواده باید باشد

کاهش وزن یک کار تیمی است، برای رسیدن به هدف (اعضای خانواده)به تیم نیاز دارید. گاهی اوقات انگیزش منفی نیز کمک می کند. تصور کنید که هر روز به شما گفته می شود که "بسیار دشوار" است و هیچ یک از دوستان قادر به انجام این کار نبودند.

4. بدون انحراف لطفا

در ابتدا همسرم به من غذای ناخواسته را پیشنهاد داد و گفت:"به هر حال رژیم سختی را دنبال می کنید، کمی ... هیچ اتفاقی نمی افتد یا "فقط یک گاز "داشته باشید. نه به معنای نه. فقط تعداد عددی که در جلو چشمانم نگه داشته شد، 8 و 1 بود یعنی 81 (هشتاد و یک).

رژیم کاهش وزن

نکات کلیدی برای کاهش وزن 20 کیلو

چگونه کاهش وزن 20 کیلویی داشته باشم؟

5. نتایج یک شبه را انتظار نداشته باشید

بعضی از مردم عادت به بررسی وزن هر 3 ساعت دارند. به من اعتماد کن هیچ چیز یک شبه عوض نمی شود نشانه های اول موفقیت در 5-6 هفته اول قابل مشاهده است. بهترین نتیجه بین 2 تا 4 ماه خواهد بود. بعد از ماه چهارم، وزن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، زیرا بدن نیاز به زمان با تغییرات ناگهانی دارد. فقط وزن خود را هر 10 روز بررسی کنید.

6.بیش از توانایی تلاش نکنید

نتیجه ازکاهش وزن ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اما زیاده روی نکنید زیرا ممکن است باعث بیماری های دیگر شود. اگر رژیم سالم را به شدت دنبال کنید، لازم نیست نگران باشید

7. آزمایش نکنید

اگر 1 الگو رژیم غذایی دارید به آن ایمان داشته باشید. برخی افراد شروع به مصرف 5 لیتر آب گرم روزانه، 5 ساعت تمرین یوگا، 3 لیتر آب آشامیدنی و لیمو ، راه رفتن سریع 2 ساعت در روز، 5 ساعت در ورزشگاه یا 5 کیلو چای سبز در خانه و غیره می کنند .کاهش وزن چرخه طبیعی است که نیاز به تحمل بسیاری دارد.

آب آشامیدنی ارتباطی با کاهش وزن ندارد. در حقیقت آب گرم باعث جدی شدن خشکی می شود. یوگا باید فقط تحت نظارت متخصص انجام شود، در غیر این صورت می تواند باعث آسیب به کلیه یا کبد شود.

کاهش وزن اصولی

آیا من می توانم 20 کیلو کاهش وزن داشته باشم؟

نکات مهم برای کاهش وزن 20 کیلویی 

8. رژیم غذایی متوقف شده بدترین شکل کاهش وزن است

هر گونه کاهش وزن به علت رژیم غذایی متوقف شده هنگامی که به رژیم غذایی معمول بازگشتید، منجر به افزایش وزن سریعتر می شود. رژیم غذایی متوقف شده می تواند چندین نگرانی جدی ایجاد کند. کیفیت رژیم غذایی نسبت به مقدار بسیار مهم است.

9. بدن نیاز به تمام مواد تشکیل دهنده در نسبت مناسب دارد

برخی از مردم به طور کامل مصرف شکر، غیر و یا کره و ...را قطع می کنند. این روش اشتباه کاهش وزن است چون بدن نیاز به تمام مواد دارد. برخی از آنها در مقادیر کم مورد نیاز هستند، در حالی که بعضی به مقدار زیاد لازم هستند. پزشک خوب هیچ وقت توصیه نمیکند که شکر را قطع نکنید حتی به بیمار دیابتی یا کره به بیمار مبتلا به بیماری های قلبی چرا که مقدار مناسب برای زندگی مورد نیاز است.

نخوردن شکر

اشتباهات در کاهش وزن 20 کیلویی

نوشیدنی های چربی سوز و لاغر کننده در مسیر کاهش وزن 20 کیلویی شما

نوشیدنی های سم زدا به دفع مواد سمی ناخواسته کمک می کند، وزن بالای آب ذخیره شده و سدیم اضافی را افزایش می دهد . متابولیسم را بالا می برد و به بدن کمک می کند تا کالری ها را زودتر بسوزاند. هر کدام از نوشیدنی های اسیدی که در این بخش از ورزش و تناسب اندام نمناک گفته شده است را براساس نیازهای بدن مصرف کنید و همچنین باید این کار را به طور منظم برای یک ماه انجام دهید تا وزن را کاهش دهید.

** چنانچه مشکل خاصی به خصوص مشکل گوارشی دارید هرگز بدون مشورت پزشک معالجتان از این نوشیدنی ها استفاده نکنید**

نوشیدنی لیمویی:یک شیشه آب گرم مخلوط با 1 / 2 آب لیمو و یک قاشق چایخوری عسل (اختیاری)برای پاک سازی کبد و برای کاهش وزن بنوشید.

نوشیدنی زنجبیل :1 قاشق چایخوری خمیر زنجبیل تازه، دو قاشق غذاخوری خمیر نعناع تازه تا را به یک لیوان آب ولرم هر روز بنوشید .

نوشیدن زیره سبز :عصاره لیمو ترش با زیره و عسل به عنوان سم زدا با طعم قوی عمل می کند یک قاشق غذاخوری دانه زیره سبز را با یک لیوان آب زیره سبز بجوشانید یک قاشق چایخوری عسل و یک تکه 1 / 4 قاشق سوپ خوری لیمو تازه فشرده را اضافه کنید تا هضم را بهبود بخشد و چربی ذخیره شده اضافی را حل کند.

سرکه سیب :نوشیدن سرکه سیب روشی بسیار موثر برای سم زدایی بدن و کاهش وزن است یک قاشق چایخوری سرکه سیب، 1 / 2 قاشق چایخوری فلفل قرمز را در یک لیوان آب گرم مخلوط کنید.

سرکه سیب

کاهش وزن 20 کیلویی با مصرف نوشیدنی

الگوی رژیم غذایی برای کاهش وزن شما با هدف 20 کیلو

صبحانه صبح (8:00 - 9:30 صبح)

همه دستورالعمل های صبحانه زیر 250 کالری دارند :

بلغور:یک انتخاب سالم برای صبحانه است که کالری و فیبر بالایی دارد و این ترکیب کمک می کند تا سریع وزن کم کنید به 1 / 2 فنجان جو،1/2 فنجان شیر یک قاشق چایخوری عسل برای شیرینی و یک قاشق چای خوری کوچک توت فرنگی، انگور سیاه و گیلاس اضافه کنید.

تخم مرغ نیمرو با چای سبز:تخم مرغ غذای کم کالری با پروتئین های سالم است که شما را راضی نگه می دارد . یک تخم مرغ حاوی 78 در صد کالری است . چای سبز چربی سوز است این ترکیب متابولیسم را افزایش می دهد و وزن را کاهش می دهد . املت با 2 تخم مرغ، چند پیاز خرد شده، گوجه فرنگی و فلفل چیلی درست کنید و از این چای با یک فنجان چای سبز لذت می برد.

اسموتی سیب با بادام:اسموتی سیب راه عالی و مغذی برای شروع است برای اسموتی سیب 2 سیب پوست کنده با یک فنجان شیر مخلوط و یک قاشق چایخوری عسل برای شیرینی و 1 / 2 قاشق چایخوری پودر دارچین را با 10 تا عدد بادام اضافه کنید.

سوپ سبزی و نان قهوه ای :سوپ سبزیجات خانگی یک روش ایده آل برای از کاهش وزن و تامین ویتامین های ضروری، مواد معدنی و مواد غذایی است که می توانید صبحانه را با یک فنجان سوپ سبزیجات شروع کنید و یک تکه نان قهوه ای حاوی کم تر از 200 کالری باشد.

صبحانه لاغری

برنامه غذایی مناسب کاهش وزن 20 کیلو

کاهش وزن 20 کیلو با بهترین برنامه غذایی

ساعت میان وعده صبحانه (10:30 صبح تا 11:30 صبح)

خوردن تنقلات وسط روز تا زمان ناهار شما را سیر خواهد کرد و به شما کمک می کند

چای سبز با بیسکویت:یک فنجان چای سبز با 2بیسکویت دارای 50 کالری است.

میوه ها:یک میان وعده ایده آل از ویتامین ها، و مواد معدنی است که ایمنی را بهبود می بخشد 1 موز(90 کالری)، 1 سیب (80 کالری ) پاپایه (55کالری ) هندوانه (46کالری ) پرتقال (45 کالری) فنجان انگور (55 کالری) دارد،

شکلات داغ - یک فنجان کوچک از نوشیدنی های شکلات داغ می تواند کمک کند وزن کم کنید و آنتی اکسیدان های قوی در شکلات از عصبانیت جلوگیری می کند و اشتها را تا 30 درصد کاهش می دهد.

میان وعده رژیمی

میان وعده موثر در کاهش وزن 20 کیلو

وعده های غذایی سالم برای کاهش وزن 20 کیلو

ساعت ناهار (ساعت 12.30 تا 2 بعدازظهر)

سوپ سبزی - سوپ یک روش خوش مزه و مغذی برای پر کردن بدن با ویتامین، آنتی اکسیدان ها ، بدون افزودن کالری زیاد است. یک کاسه بزرگ سوپ سبزیجات خانگی حاوی حدود 140 کالری است می توانید سوپ سبزیجات مخلوط شده را که حاوی حدود 98 کالری است را امتحان کنید، همچنین می توانید از دو برش نان برشته لذت ببرید.

ماهی سالمون با برنج - روشی خوش مزه برای ارضا حس چشایی و گرسنگی بدون اضافه کردن کالری می باشد یک فیله ماهی حدود 124 کالری است .

ساندویچ تخم مرغ - می توانید دو برش نان ، نان ساندویچی که با 2 سفیده تخم مرغ، سه برش پیاز، 2 برش گوجه فرنگی و یک مشت برگ کاهو تازه خرد شده، داشته باشید.

سالاد & برنج قهوه ای، فواید سلامتی زیادی دارد و غنی از فیبر و آنتی اکسیدان ها هستند که به کاهش وزن کمک می کنند تا از 1 / 2 فنجان برنج قهوه ای، 1 / 2 فنجان دال و یک کاسه کوچک سالاد سبز برای نهار لذت ببرند.

نهار رژیمی

نهار مناسب کاهش وزن 20 کیلو

میان وعده های لاغر کننده برای کاهش وزن 20 کیلویی چشمگیر

میان وعده شب(5:00 - 6:30 بعد از ظهر)

چای لیمو و گندم سوخاری :گندم سوخاری سالم تر از بیسکویت است .دو گندم سوخاری حاوی 85 کالری هستند سالم تر هستند و یک فنجان چای لیمو ترش تنها 5 کالری دارد.

تخم مرغ سفت و چای سبز :پروتئین در شب می تواند به کاهش وزن کمک کند. یک تخم مرغ آب پز شده با یک فنجان چای سبز حاوی 85 کالری است.

آجیل - منبع عالی انرژی و مواد مغذی است آجیل مانند بادام، پسته و گردو بهترین انتخاب برای کاهش وزن است 12 بادام (85 کالری)یا 7 نیمه گردوی (95 کالری)یا 20 پسته (80 کالری)برای کنترل گرسنگی شب مناسب است

عصاره آرنج (آب پرتقال)روش سالم برای گرفتن ویتامین ث و نگه داشتن کالری تحت کنترل است. یک لیوان آب پرتقال تازه حاوی 90 کالری است.

زمان شام (8:00 - 9:30 بعد از ظهر)

شام باید سبک و زیر 250 کالری باشد.

سوپ جوجه مرغ:یک کاسه سوپ مرغ یک غذای عالی و رضایت بخش برای شام است . یک فنجان سوپ مرغ خانگی به سادگی حاوی حدود 150 کالری است.

سوپ مرغ

شامی سبک برای کاهش وزن 20 کیلویی

بخور نخورهای تعیین شده در رژیم کاهش وزن 20 کیلویی

باید از این 10 نوع اقلام غذایی که در ادامه بخش ورزش و تناسب اندام نمناک خواهیم گفت اجتناب کنید :

1. محصولات گندم و خود گندم

2. محصولات برنج و خود برنج

3. گوشت قرمز مانند گوشت گاو، گوشت گوسفند و غیره

4. نوشابه، قهوه و آب میوه های بسته بندی شده

5. پنیر

6. موز

7. بستنی

8. شکلات، بیسکویت، بادام زمینی، و غیره

9. مواد غذایی چاق کننده مانند پیتزا، برگر و غیره و شیرینی

10. بسته بندی مواد غذایی / مواد غذایی با نگهدارنده

اجتنابات لاغری

نخوردنی ها در رژیم کاهش وزن 20 کیلو

کاهش وزن 20 کیلو و غذاهایی که باید مصرف کنید :

1. نان قهوه ای

2. محصولات مربوط به آرد

3. ذرت، جوار

4. مرغ (فقط تنوری/ کباب )، ماهی سرخ شده (یکبار در ماه) و روزانه 1 تخم مرغ آب پز

5. همه سبزیجات

6. روزانه 1 دال در وعده غذایی منظم

7. میوه های خشک به جز بادام زمینی (1 عدد روزانه)

8. همه میوه ها

9. جوانه و ذرت

10. محصولات مرتبط با شیر مانند پنیر و غیره (بدون مواد نگهدارنده)

چه بخوریم لاغر شویم؟

خوردنی های مفید برای کاهش وزن 20 کیلویی

نکات مهم برنامه غذایی روزانه شما با هدف کاهش 20 کیلویی وزن:

دنبال کردن رژیم درست 1 قسمت است اما حفظ روال روزانه نیز به همان اندازه حیاتی است. همانطور که همه ما می دانیم پزشکان معتقدند هر روز بجای 2-3 بار وعده غذایی سنگین باید 4 قسمت غذا سبک بخورید.

اولین وعده غذایی در ساعت 8 صبح:در وعده ی اول می توانید شیشه ای از شیر، میوه های خشک و تخم مرغ پخته شده بخورید. اگر احساس گرسنگی می کنید، می توانید 1 ساندویچ نان گندم داشته باشید. علاوه بر این مواد غذایی، نباید چیزی بخورید

غذای دوم در ساعت 12 بعد از ظهر:پس از 4 ساعت، می توانید روزانه بخشی از غذا را بخورید. می توانید میوه ها، جوانه ها، ذرت یا سالاد را مخلوط کنید.

سومین وعده غذا در ساعت 4 بعد از ظهر:در این وعده غذایی، می توانید 1 ساندویچ نان گندم با پر کردن املت و غیره با چای داشته باشید.

چهارمین وعده در ساعت 8 شب:آخرین وعده روز با ذرت، همراه با بخش 1 سبزی و 1 سالاد میوه مناسب خواهد بود. باید حداقل 2 ساعت قبل از رفتن به خواب شام بخورید.

غذای لاغری

کاهش وزن 20 کیلویی با تنظیم وعده های غذایی

ورزش های کاهش وزن 20 کیلویی

روزانه 40 دقیقه پیاده روی برای 3 تا 4 روز در هفته یا 20 دقیقه شنا کردن 3 - 4 روز در هفته کافی است. پیاده روی سریع، شنا کردن دوچرخه سواری بهترین شکل ورزش با حداکثر مزایای سلامتی در نظر گرفته می شوند. دوچرخه سواری برای کاهش وزن توصیه نمی شود چون به ورزش جزئی و اولیه نیاز دارد. به طور خلاصه، تمرکز بیش از حد بر ورزش نیست، اما پیاده روی / شنا کردن ضروری است

جدا از برنامه رژیم غذایی کم کالری، مهم است روزانه 15 دقیقه ورزش داشته باشید تا به بهترین نتیجه منجر شود تا از بهترین نتیجه از هر یک از تمرین ها در صبح بعد از نوشیدنی ها پیروی کنید.

1. طناب زدن & دویدن

طناب زدن راهی آسان برای کاهش وزن از کل بدن است که برای قلب خوب و گردش خون را در بدن بهبود می بخشد، کلسترول را کاهش می دهد و از یک ترکیب وزن سالم حمایت می کند برای کسانی که می خواهند چربی را کاهش دهند، بهتر است.

طناب زدن (5 دقیقه)+ دویدن(10 دقیقه)

کاهش وزن زیاد

کاهش وزن 20 کیلویی با ورزش های موثر

انجام تمرینات لاغر کننده برای کاهش وزن 20 کیلو

2.کرانچ شکم و ساق پا (تک & دوبل)

این ورزش قطعا برای چربی اضافی شکم را می سوزاند و هسته شما را تقویت می کند.

کرانچ شکم (2 سری 15 مرتبه ای)+ بالا بردن شکم تک (دو سری 10 مرتبه ای در هر پا)+ شکم دوبل (2 سری 10 مرتبه ای)را افزایش دهید.

3. بالا رفتن از کوه & اسکوات

کوهنوردی و وزنه برداری بهترین ورزش برای سوزاندن کالری های بیشتر در زمان کم تر هستند.

کوهنوردان (3 سری 10 مرتبه ای)+ اسکوات(2 سری 10 مرتبه ای در هر پا).

کوه نوردی

کاهش وزن 20 کیلویی با کوهنوردی

4. قدم زدن و یوگا

یوگا روش نهایی برای کاهش وزن بدون قرار دادن فشار زیاد است و یک تمرین تنفس ساده برای آزاد کردن استرس، سم زدایی و استراحت بدن، کلسترول پایین و کاهش وزن طبیعی و کنترل چاقی است. 

 

چگونه راحت 20 کیلو وزن کم کنیم ؟ +رژیم ، برنامه غذایی و ورزش

3.42088
این مطلب مفید بود ؟1419669
منبع : healthline / womenshealth / stuff / بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن /آ
برچسب : لاغری سریع
44 نظر به ثبت رسیده است
مهسا1397-04-18
سلام من از اول تیر شروع کردم روزی یک تا دو ساعت پیاده رویوحذف کامل قند وشیرینی وبرنج وسیب زمینی سرخ شده وکلا روغن کم تنقلات ممنوع چهار کیلو کم کردم
6110
مهسا1397-04-18
سلام عزیزم اشکال نداره فقط اراده خودت رو قوی کن حتما روزانه دو سه ساعت پیاده روی تند غذای روزانت رو کمی کم کن حتما لاغر میشی ادامه بده به کارت حتما ماهی چهار کیلو کم میشه ادامه بده امید داشته باش من نتیجش رو دارم میبینم توکل به خدا کن یا علی از همین الان
367
نجمه1397-04-10
من ۱۷سال دارم وزنم ۱۰۵کیلوقدم ۱۷۲خیلی دوست دارم لاغربشم این ک سبزیجات واینابخوریدخوب خونواده من که نیرونداینهاروبرای من بخرندچکارکنم
3811
پریسا1397-03-27
سلام عرض ادب خدمت همه عزیزان . من قدم160 و وزنم 71 میخوام تا 24 تیرماه حداقل5کیلولاغرکنم هر چقدهم رژیم میگرم نمیتونم همش دل ضعفه میگیرم و ول میکنم.هروز1 ساعت دوچرخه سواری میکنم . و شیرینیجات مصنوعی و نشاسته و قند شکر وتنقلات نوشابه هیچی استفاده نمیکنم . فقط چون کارمندم تحرک کم دارم . چطور میتونم روزانه با کالری کم لاغر کنم . کالری رو چطوری باید حساب کرد . ممنون میشم از دوستانی که موفق شدن با یه رژیم اصولی لاغرکنن و هیچ آسیبی بخود نرسونن .مخصوصا ریزش مو .باتشکر
3510
بخشی1399-08-09
تخم مرغ زیاد باعث مریضی کبد چرب و سنگ صفرا می شود از ترکیب گیاهان دارویی استفاده شود۰
97
ممد1397-09-08
داره چاخان میکنه
2819
نازنین1397-03-15
سلام.وزن من ۱۰۰کیلو بود حدود ۴۰ کیلو اضافه وزن..از اول بهمن شروع کردم به کم خوری چون به خاطر زانوهام اجازه ورزش نداشتم ابتدا با مشورت یک دکتر تینوئید ریتاد استفاده کردم طی دوماه ۸کیلو کم کردم.از ۱۵ فروردین تا حالا به باشگاه رفتم وپیلاتس رو شروع کردم در عرض دوماه ۶کیلو دیگه کم کردم
2812
عصمت 1397-03-12
سلام من ۸۰ کیلو اضافه وزن دارم چه کنم روزی ۱۶ تا تخم مرغ میخورم و ۴ تا نون سنگک این فقط صبحانه هست من دیگه پشیمان شدم دارم دق میکنم لباس قد تنم گیرم نمیاد کمککککک کنید
5729
ارتنوس کوروشی1400-11-29
داداش اراده میخاد سعی کن ارادتو قوی کنی تو که بخای میتونی
81
نرگس1397-01-22
سلام دوستان من قدم 167 و وزنم52هست نیومدم بگم چه خوبه که لاغرم، نه .....فقط میخوام برنامه غذاییمو به شما بگم که لاغر شیدصبح یه فنجون چای با چن تا تیکه بیسکوییت، بعدش تا ناهار چیزی نخورید ناهار خیلی سبک بدون نوشابه و سالاد بدون سس قبل از شام و ناها اب بخورید و باز هم یه شام سبک ،با چربی کم و فقط یه کفگیر خورده بشه این وسط هر وقت ضعف کردین از میوه هایی مثل خیار و پرتغال و سبزیجاتی مثل کاهو و هویج پخته که فقط معده رو پر میکنه استفاده کنید و مصرف 10لیوان اب در روز فراموش نشه
7424
مصطفی1397-01-10
من تو یک ماه 14 کیلو کم کردم از نظر من اولش باید خیلی سخت گرفت و روزانه بیشتر از 800 کالری نخورد و روزی نیم ساعت ورزش مثل تند روی و دویدن خیلی کمک میکنه بعد از اینکه وزن خودمون رو مقدار زیادی تو یک ماه کاهش دادیم کمی کالری غذا رو اضاف کنیم مثلا روزی 1000 کالری بخوریم و ورزش هم باید هفته ای 4 بار رو برین حتما نتیجه میگیرین شک نکنین این روش رو چندین نفر جواب داده موفق باشید
618
شری1396-11-03
من بدنم زود چاق لاغر میشه ی هفته لاغم ی هفته چاق ولی کم خوردن ورزش کردن آب زیاد خوردن تأثیر داره
199
nima1396-07-22
با سلام مرسی از مطالب سایتتون خیلی مفید بود من از قرض زنوور استفاده میکنم و بر خلاف قرص های دیگه ناراحتی روده و معده پیدا نکردم با تشکر
1120
ترانه1397-02-28
لطفا کمکم کنیدتویه ماه 10 کیلو کم کنم
4111
ندا1396-07-22
هر ورزشي كه ضربان قلب بالا ببره و باعث تعريق بدن بشه چربي سورزي انجام ميشه
287
رضا1396-06-26
ایا ورزش بوکس موجب لاغری می شود
2961
زهرا1396-04-27
من خیلی اراده ام ضعیفه،نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم،چی کار کنم؟
5619
ماری1396-04-26
سلام من چند ماه پیش بارژیم کانادایی دوازده کیلو وزن کم کردم تورژیم کانادایی نون وبرنج کاملا حذف میشه امابعدش مریض شدم حسابی وسر دردهای میگرنی به سراغم اومد ،تمام ویتامین های بدنم از بین رفت وشش ماه مریض شدم وبعدشم وزنم برگشت ،دوستان عزیز سعی کنید کم خوردنتون همراه باشه با ورزش وپیاده روی وطبق نظر دکتر ،اشتباه من رو نکنید که حسابی اذیت میشین
449
ژینا1396-04-18
سلام من تقریبا بیست کیلو اضافه وزن دارم هر روز هم باشگاه میرم اما تغییری نمیکنم لطفا کمکم کنید واقعا افسرده شدم و اعتماد به نفسم رو از دست دادم
3414
فاطمه1396-06-30
سلام خسته نباشید میخاستم از آقای سهیل بپرسم که چه ورزشهایی انجام میدادید ؟
179
نازنین1396-06-31
سلام عزیزم میخواستم بپرسم رژیمتون چی بوده!؟چقدورزش میکردین؟!
4318
کتایون1396-05-05
سلام،منم با رژیم کم کالری تونستم توی 4 ماه از وزن 80 کیلو به 63.5 برسم،فقط کم خوردم والبته کالری میشمردم،اصلا اذیت نشدم،به نظرم بهترین روش کم خوردن ویه کم تحرک داشتن هست
6012
سهیل1396-04-09
رژیم گرفتم ک وزنمو کم کنم.من ب کارهای طولانی و دراز مدت اعتقادی نذارم.بین تعطیلات ترم یک ماه روزی ۳ ساعت ورزش کردم و روزانه بجای ۲۲۵۰ کالری ک مورد نیازم بود ۸۰۰کالری دریافت میکردم و با این راه تقریبا ۲۰ کیلو کم کردم و الان هم وزنمو ثابت نگه داشتم
6117
honey1396-03-12
سلام من 10 کیلو اضافه وزن دارم هر چقدر هم که رژیم میگیرم دو روز بعد که رژیمو ول میکنم دوباره وزنم زیاد میشه و نمیشه که ادم همیشه رژیم باشه باید چیکار کنم که بر نگرده ?
3713
حدیث 1396-05-20
کتایون جون حتما کمکت میکنه عزیزم به اون بگو
2219
ارزو1396-02-29
من قبل از عيد وزن أيده الي داشتم ولي الان خيلي چاق شدم و زياد مي خورم لطفا راهنمايي كني
2711
raha1396-03-07
سلام.... هر رژیمی مناسب نیس.... در رژیم باید تمام مواد ازجمله برنج و نان هم باشه ورژیمی متعادل رو درپیش بگیری که هم جواب بده و هم سلامتیت به خطر نیوفته اینکه بخوای با تصحیح کردن عادات غذاخوری لاغر کنی نتیجه میده اما در دراز مدت پس برای اینکه زودتر نتیجه بگیری باید ورزش هم همراهش کنی ....ورزش هم به لاغریت کمک میکنه ینی سوختوسازتو میبره بالا دوم روحیتو خیلی خوب میکنه سوم وقتی لاغر بشی اون ورزشی که میکردی باعث میشه که عضله سازی بشه و پوستت شل نشه واویزون نشه وچهارم ورزش باعث حفظ سلامتی میشه وارزشمنده و پنجم ورزش بعث میشه اون مقداری که کم کردی ثابت بمونه و برنگرده.....اما اگه با کم خوری و قرص و رژیمای نامتعادل وزن کم کنی هم دوباره برمیگرده وزنت و هم سلامتیتو به شدت به خطر میندازه........و ی چیز دیگه چون شما اضافه وزنت زیاده نباید انتظار داشته باشی طی دوسه ماه باربی بشی ممکنه هم بشی تما برای بدنت خطر داره ..... اگه میخای در سلامت کامل وزن کم کنی باید در ماه ففط سه کیلو وزنت کم بشه نه بیشتر .....ینی برای 40کیلو شما میشه ی سالو ی ماه مدام رژیم غذایی سالم و ورزش
336
fatemeh1396-02-31
رژیم بگیر... اولش وزن کم نمیکنی ..ولی بعد یهو خیلی کم میکنی
3812
صادقی1396-02-24
من 40 کیلو اضافه وزن دارم نمیدونم باید چیکار کنم خیلی افسرده شدم یه مدت رژیم گرفتم اما تغییری نکردم برای همین نا امید شدم خواهشا راهنماییم کنین خیلی دارم اذیت میشم
7820
raha1396-03-07
سلام.... اولا خیلی اشتباهه که برخی گروهای غذایی رو حذف کنید...وقتی میگن رژیم برای لاغری این نیست که غذا نخورید یا برخی گروهای غذایی رو حذف کنید این کار شاید کوتاه مدت جواب بده اما پایدار نیس و مضره برای بدن..... رژیم مناسب برای لاغری درواقع رژیمی هست که شما عادات غلط غذاخوردن رو اصلاح میکنید...و مقدار غذا رو کاهش میدید نه که به کل حذف کنید...مثلا غذاهای ابپزی باید بیشتر بخورید اگه سرخ کردنی میخورید باید خیلی کم در حد فقط چرپ شدن کف مایتابه روغن بریزید ....سعی کنید سبزیجات رو خام بخورید تا پخته ...و...با همین رعایت نکات به ظاهر ساده و کوچیک میتونه در روند لاغریتون بسبار مفید باشه ... و ورزش راز لاغریه .... میتونید درهفته دوبار به باشگاه برید و بقیه روزای خفته در خانه ورزش کنید یا به پیاده روی برید ویا ی حلقه کمری ورزشی بخرید به شدت لاغر میکنه مخصوصا شکم .....
3414
اروين1396-02-16
رژيم بدون ورزش فايده نداره..شما غذاتو نصف كن و روزانه ورزش كن بعد ي ماه نصف ميشي
4217
seta1396-02-08
من واقعا نمیدونم چرا ده کیلو وزنمو کم کنم باید چیکار کنم من حتی برنجم خیلی وقته نمیخورم ولی وزنم ثابت مونده نه میرع بالا نه میره پایین چیکار کنم
3820
فهیمه 1397-04-03
اره میشه شما سعی کن چربی کم بخوری غذا هم ب اندازه و همچنین ورزش مکرر حتما لاغر میشی من خودم امتحان کردم
2316
ناشناس1396-02-01
میشه بگید من که 10 کیلو میخوام کم کنم با به اندازه خوردن و ورزش کردن میتونم توی 3 ماه کم کنم؟؟؟
5523
omid1395-11-28
به نظر من استفاده نکردن از نوشیدنی های گاز دار و فست فود ها استفاده نکردن از غذاهای گرم و روزی یک ساعت دویدن بهترین روش برا لاغری ضمنا از میوه و سبزی در هر وعده غذای استفاده کن نتیجه میگیری خودم به همین روش 16کیلو کم کردم عرض سه ماه ونیم
5314
فاطمه1397-04-06
سلام چون نخوردن برنج هم مو رو کم پشت می کنه و هم پوست صورت رو خراب می کنه
4021
یاس1397-03-12
شما احتمالا آب و میوه کم مصرف کردی والا کربو روی مو تاثیر می ذاره که اونم شایع است
3016
ن.ا1399-03-15
به جای حذف چربی کربوهیدرات رو حذف کن
هویج و سفیده تخم مرغ اصلا چربی ندارن
طناب زدن
ورزش های رزمی
بالا پایین رفتن از پله ها
دویدن
رقص
یوگا
به ترتیب از بالا به پایین بهترین ورزش ها برای کم کردن وزن هستن
استرس هم از زندگیت حذف کن
من ۱۵ کیلو وزن کم کردم الان ۴۶ کیلو هستم فقط با همین چند تا نکته بالا
من ۴ تا وعده کوچک در روز میخوردم و هر روز ۱ ساعت ورزش میکردم
عرض ۴ ماه به وزن دلخواهم رسیدم
بعد از اینکه نتیجه رو ببینی به این روش سالم زندگی رو ادامه میدی
398
سلام1397-02-24
سلام من با نخوردن برنج و نان در هشت ماه 14 کیلو کم کردم ولی صورتم خیلی خراب شد
5924
سميه1395-11-24
سلام. من هم تقريبا همينقدر اضافه وزن داشتم وقتي شروع به رژيم کردم گرسنگي کلافه ام مي کرد تصميم گرفتم براي ميان وعده يک ليوان شير و يک ساعت بعد يک سيب زرد و ترش قبل از ناهار و ميان وعده عصر هم يک ميوه کم کالري غير از موز و چاي سبز و خرما و يا دو عدد گردو يا چهار تکه برگه هلو استفاده کردم . شام هر شب انواع مرغ کبابي يا گريل شده با کمي سالاد به همراه ادويه هاي مورد علاقه ام بود... هر شب از سرکارکه بر مي گشتم سر يک تايم مشخص مي رفتم روي دستگاه الپتيکال و نيم ساعت ورزش مي کردم و موسيقي خوب گوش مي کردم ... کم کم عادت کردم به خصوص وقتي وزنت داره کم مي شه ... هر روز صبح نان در رژيم غذايي ام بود اما برنج رو تقريبا حذف کردم و از گوشت قرمز کم چرب و ماهي کم چرب و ميگو و مرغ و جوجه کباب استفاده مي کردم ... طعم دار کردن غذا هر قدر هم اندازه غذا کم باشه لذت غذا رو کامل مي کنه
11134
تینا1395-11-05
سلام من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم اما نمیتونم رژیم بگیرم یا ورزش کنم از خودم خیلی نا امید شدم میشه منو راهنمایی کنید.
226232
raha1396-03-07
جدیدا ی نوع تخمه ای اومده سبیه تخمه سمشکه هست اما پوستش سفیده میگن این نوع تخمه چاق نمیکنه ....تخمه رژیمی هم بهش میگن ....میتونی به مقدار کم از اون استفاده کنی .....
4123
سميه1395-11-24
بهتره نخوري اما اگه هوس تخمه کردي يک مقدار خيلي کم بخور تا ولعت آروم بشه ولي به جاش برو پياده روي يا يک کم از مواد غذايي در اون روز رو کم کن
5531
amyar1395-09-12
کسی که رژیم لاغری دارد می تواند تخمه بخورد
9961
وبگردی