چیدمان اتاق خواب عروس
برای داشتن زیباترین دکوراسیون, تزیینات و چیدمان اتاق خواب عروس باید نکاتی را رعایت کنید که با مشاهده این مطلب از آن ها مطلع میشوید.

دکوراسیون شیک و چیدمان مدرن اتاق خواب عروس

دکوراسیون مدرن یعنی زیبایی در عین سادگی با وسایل مد روز, اتاق خواب بخش مهمی از خانه است که باید در آن آرامش داشته باشید به همین دلیل سبک چیدمان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اتاق خواب عروس علاوه بر ایجاد احساس راحتی باید مدرن و با تزیینات شیک باشد, نکاتی که برای دکور و چیدمان اتاق عروس ضروری است را در ادامه مشاهده کنید.

چیدمان اتاق عروس

چیدمان مدرن اتاق خواب عروس

رنگ اتاق خواب عروس

برای داشتن اتاقی مدرن و سرشار از آرامش باید رنگ آن را متناسب با روحیات عروس و داماد انتخاب شود, یکی از رنگ هایی که همه میپسندند و دکوراتورها پیشنهاد میکنند سفید است که میتواند با صورتی و بنفش به خوبی ست شود.

اتاق خواب عروس

تزیینات اتاق خواب عروس 2018

انتخاب سرویس خواب عروس

انتخاب سرویس خواب چوبی یا فلزی بستگی به سلیقه افراد دارد اما عروس خانم ها معمولا سرویس خواب های چوبی انتخاب میکنند. مدل, رنگ ابعاد سرویس خواب باید متناسب با فضا و دکوراسیون اتاق خواب انتخاب شود که این موضوع در اتاق های کوچک و بزرگ متفاوت است.

دکوراسیون اتاق عروس

دکوراسیون اتاق خواب عروس 97

نورپردازی اتاق خواب عروس

نورپردازی در زیبایی و آرامش اتاق خواب تاثیر شگفت انگیزی دارد که نمیشود آن را نادیده گرفت, نورپردازی های مدرن جزو ارکان اصلی دکوراسیون اتاق خواب هستند که فضای اتاق را رویایی و فوق العاده زیبا میکنند از مدل نورپردازی های زیر میتوانید ایده بگیرید.

نورپرداری اتاق خواب

نورپرداری اتاق خواب عروس

اتاق خواب عروس

زیباترین دکور و تزیین اتاق خواب عروس

اتاق صورتی عروس

اتاق خواب سفید و صورتی عروس

دکور و چیدمان اتاق خواب عروس به سلیقه دکوراتورها + تصاویر

4.147
این مطلب مفید بود ؟398
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی