کاغذ دیواری
کاغذ دیواری های پیشنهادی دکوراتورها برای سال 2017 ترکیبی است از رنگ و طرح هایی که باید متناسب با دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و نشینمن ست شوند.

طرح و ایده های جدید کاغذ دیواری اتاق پذیرایی و نشینمن

 امروزه کاغذ دیواری تا حد زیادی جایگزین رنگ ساختمان شده است. کاغذدیواری ها دارای نصب سریع و آسانی هستند وتنوع طرح و رنگ در آن در هر بخش امکان ایجاد سبکی فوق العاده را فراهم می سازد.

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری 

هماهنگی نوع و طرح کاغذ دیواری با سبک و شکل چیدمان خانه نیز مهم است. به طور مثال، برای خانه ای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواری هایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواری هایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید.
 
این مهم است که در مورد رایج ترین انواع کاغذ دیواری های موجود، در هنگام خرید اطلاعاتی داشته باشید. اساسا کاغذ دیواری هایی که دارای پوشش وینیل هستند بادوام ترین انواع کاغذ دیواری ها محسوب می شوند. این نوع از کاغذ دیواری ها هم چنین قابل شست وشو و ضد آب هستند.
 
همین نوع از کاغذ دیواری خود به دو نوع تقسیم می شود:نوع اول در قسمت پشت کاغذ دیواری دارای لایه ای از وینیل است و نوع دوم دارای لایه ای از وینیل در قسمت روی کاغذ دیواری است که مسلما نوع دوم دوام بیشتری دارد. نوع اول قابل شست وشو و ضد آب است و راحت تر از روی دیوار کنده می شود. بنابراین نوع دوم کاغذ دیواری های دارای پوشش وینیل، می توانند مناسب ترین گزینه برای انتخاب باشند.
 
به رنگ وسایل موجود در دکوراسیون منزل خود توجه کنید زیرا اگر رنگ کاغذ دیواری با وسایل موجود در دکوراسیون مطابقت و همخوانی نداشته باشد دکوراسیون منزل شما خسته کننده و نامنظم به نظر می رسد.
 
کاغذ دیواری ها با رنگ های روشن و طرح های کوچک می توانند باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای خانه های کوچک شوند.
شوید، پیشنهاد ما این است که از کاغذ دیواری های ساده با رنگ های ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ می شود، استفاده کنید زیرا استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار روحیه خاصی می طلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید.
 
برای خانه ها با دکوراسیون های داخلی فانتزی و مدرن کاغذ دیواری های ساده می توانند انتخاب ایده آلی باشند و برای خانه ها با دکوراسیون های کلاسیک و سلطنتی کاغذ دیواری ها با طرح و نقش های برجسته و سنگین می توانند انتخاب مناسبی باشند.

عکس مدلهای شیک کاغذ دیواری برای عید 96

کاغذ دیواری

مدل و طرح زیبای کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

طرح گلدار کاغذ دیواری به رنگ طوسی

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری گل برجسته مخملی برای دکوراسیون های مجلل 

کاغذ دیواری

ایده ی رومانتیک کاغذ دیواری برای خانه عروس و داماد

کاغذ دیواری

طرح سلطنتی کاغذ دیواری در اتاق پذیرایی با تم صورتی بنفش

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مدل شیک کاغذ دیواری گلدار با ترکیب طرح ساده 

کاغذ دیواری

مدل ساده و جدید کاغذ دیواری پشت مبلمان

کاغذ دیواری

ایده ی خلاقانه کاغذ دیواری اطراف شومینه

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری شیک و زیبا برای تزیین دیوار پشت ال سی دی

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری با ترکیب رنگ آبی و زرد

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

طرح های پیشنهادی دکوراتورها برای کاغذ دیواری 2017

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مدلهای گلدار کاغذ دیواری اتاق نشینمن

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری شیک با ترکیب رنگ طلایی و سبز

کاغذ دیواری , جدیدترین مدلهای کاغذ دیواری عید

4.343
این مطلب مفید بود ؟376
منبع : دنیای مد نمناک /ن
برچسب : کاغذ دیواری
وبگردی