دورهمی
کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی حضور یافت و به گفت و گو با مهران مدیری پرداخت.

کامبیز دیرباز مهمان دورهمی شد

مجموعه تلویزیونی «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری، دیشب با حضور کامبیز دیرباز، (بازیگر سینما و تلویزیون) روی آنتن شبکه نسیم رفت .

دیرباز در برنامه دیشب با مهران مدیری گفت وگویی جذاب انجام داده و در آن به فعالیت های اخیر و زندگی شخصی اش اشاره کرده است.

کامبیز دیرباز به تازگی بازی در فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به کارگردانی مسعود اطیابی را به پایان رسانده است.

دورهمی

کامبیز دیرباز مهمان برنامه دورهمی شد

خوانندگی و یا رسیدن به شهرت همیشه آخرین کاری است که هر شخصی می تواند انجام دهد. مهران مدیری هم در این رابطه با پرداختن به موضوع خوانندگی و بخش های نمایشی مرتبط، این موضوع را در شبکه نسیم به تصویر کشید.

مجری این برنامه به موضوعاتی چون؛ ترانه، اجرای کنسرت ها و صدای خوانندگان پرداخت و در ادامه صحبت هایش به گفتگو با کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون نشست.

کامبیز دیرباز صحبت های خودش را پیرامون علاقه شدیدش به موتور آغاز کرد و درباره نوع پوشش و حفظ امنیت موتور سوار گفت:من به موتور خیلی علاقه دارم و حدود چندین سال می شود که موتور سواری می کنم و به خاطر آسیب هایی که دارد، مجبور به پوشش لباس مخصوص موتورسوار ها شده ام.

مهران مدیری در ادامه صحبت ها به خجالتی بودن کامبیز دیرباز اشاره کرد و بیان کرد:یک بار در سریال «پشت بام تهران» پرده گوش سمت چپش پاره شد و در سریال «خاکستر و برف» 14 کیلو اضافه کرد و درمجموعه تلویزیونی «نابرده رنج» یک ترکش مستقیم به جمجمه اش اصابت کرده است.

دیرباز در ادامه با بیان اینکه هرکاری تخصص و حرفه خودش را می خواهد، اظهار داشت:من استعداد خوانندگی را ندارم، شاید بعد از بازیگری دنبال تدوین و یا فیلم برداری رفتم و دوره هاش رو تجربه کردم، ولی جدی موسیقی را کار نکردم.

دورهمی

کامبیز دیرباز در دورهمی

دیرباز افزود:هر کاری تخصص خودش را می خواهد و باید کنار متخصص بودن استعداد داشته باشید و از 24 ساعت شبانه روز به نحوه احسن استفاده کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دوست داشتم از آموزشکاه بازیگری من افرادی مثل ترانه علیدوستی و صابر ابر بیرون بیایند، در خصوص برگزاری کلاس های بازیگری خود گفت:ابتدا من در رشت با تدریس خانم مرضیه برومند کلاس ها را دایر کردم و در تهران هم با حضور آقای طهمورث به روی صحنه رفتند.

مهران مدیری پس از صحبت های کامبیز دیرباز از ترانه علیدوستی و صابر ابر به عنوان بازیگرهای سینما و تلویزیون دعوت می کنند.

همچنین در ادامه دیرباز به 14 سال زندگی مشترک و ثمره این ازدواج دختر دو ساله اش «نیاز» اشاره کرد و در خصوص عصبانیت خودش و پدر شدن گفت:41 سال سن دارم و 17 سال پیش ازدواج کردم و در حال حاضر یک دختر دو ساله دارم که تمام زندگی ام شده و به خاطر او از خیلی از تفریحات و عصبانیتم گذشتم.

دیرباز از رفاقتش با سام درخشانی و پژمان بازغی گفت و اینکه فکر نمی کردم بعد از اتمام دوره فارغ التحصیلی به این زودی مشهور شوم.

بازیگر سریال «در چشم باد» در خصوص حسادت به دیگر بازیگران گفت:من فقط و فقط به تمام بازیگران فیلم های علی حاتمی حسادت می کنم و دوست داشتم که روزی با ایشان کار کنم.

وی در پایان صحبتهایش جایزه خود به عنوان بهترین بازیگر را بعد از بازی در سریال تب سرد به موزه دورهمی اهدا کرد.

کامبیز دیرباز از عشق موتور تا خجالتی بودن در برنامه دورهمی + تصاویر

35
این مطلب مفید بود ؟32
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی