کانتور کردن لب
تکنیک های آرایشی روز به روز تغییر میکند و درحال به روز شدن هستند .اگر دوست دارید لب های زیبا و خوش فرم تری داشته باشید , کانتور لب به شما کمک میکند.

آموزش روش کانتور کردن لب ها

کانتورینگ بهترین ترفندهای آرایشی است که باعث متعادل سازی آرایش میشود و آرایش صورت را از حالت مصنوعی خارج میکند. کانتورینگ لب به آرایش حرفه ای لب ها گفته می شود و لب هایی بی نقص و زیبا به شما هدیه میدهد. در این بخش از دنیای مد نمناک با آموزش کانتور کردن لب همراه شما هستیم تا بتوانید مانند آرایشگران حرفه ای لب هایتان را آرایش کنید.

کانتور لب

برای کانتور کردن لب ها به طریقه زیر عمل کنید:

وسایل مورد نیاز:

  • کانسیلر
  • دو عدد خط لب ( خط لب دوم یک یا دو شماره تیره تر از خط لب اول باشد)
  • رژلب روشن

مراحل گام به گام کانتورینگ لب ها

لب ها را آماده سازی کنید:

اولین کاری که انجام میدهید این است که لب هایتان را آماده سازی کنید به این صورت که با یک حوله تمیز روی لب هایتان بکشید تا لب ها لایه برداری شوند سپس از بالم لب استفاده کنید.

لب ها را با کانسیلر بپوشانید:

لب ها را با کانسیلر بپوشانید، این کار کمک می کند تا رنگ به صورت یکنواخت پخش شود، بدون آنکه خط طبیعی لب هایتان مشخص شود.

دور لب را خط بکشید:

برای کانتور کردن لب ها باید با خط لب دلخواه درست از بیرون خط طبیعی لب هایتان بکشید.چروک های داخل لب را نیز با مداد بکشید.

خط لب

گوشه های دهان را فراموش نکنید:

سعی کنید با مداد لبی که یک تا دو شماره تیره تر از مداد اولی است، در گوشه های داخلی لب تان عمق ایجاد کنید یعنی گوشه های دهان را به شکل مثلثی با مداد بکشید تا لب ها برجسته تر به نظر برسند.

خطوط داخلی لب فراموش نشود:

در وسط لب بالا یک حالت وی ایجاد کنید و در لب پایین هم یک خط در وسط و دو خط در دو طرف لب بکشید.

رژ بزنید:

اکنون در مرکز لب ها به صورت ضربه ای رژ بزنید. می توانید از کانسیلر هم استفاده نمایید زیرا ما خواهان ایجاد یک هایلایت درست متضاد با گوشه های تیره لب هستیم تا تاثیر سه بعدی ایجاد شود.

رژ لب

رنگ ها را ترکیب کنید:

با انگشتان یا هر چیز دیگری مانند یک کانتورگر حرفه ای رنگ ها را با هم ترکیب کنید زیرا این کار سبب می شود تا نتیجه طبیعی به نظر برسد.اگر میخواهید لب هایتان مات باشند از دستمال کاغذی استفاده کنید.

ساده ترین روش کانتورینگ لب در منزل

  1.  اولین کاری که انجام میدهید این است که لب هایتان را آماده سازی کنید به این صورت که با یک حوله تمیز روی لب هایتان بکشید تا لب ها لایه برداری شوند سپس از بالم لب استفاده کنید.
  2. حالا وقت خط لب زدن است, در این مرحله باید یک x انگلیسی بالای لب تان بکشید و وسط لب پایین را با خط لب خط بکشید. حالا خط لب را کامل کنید و رژ لب بزنید.
  3. برای کانتور کردن لب ها باید با خط لب تیره تر دور لب را خط بکشید و سعی کنید در گوشه های داخلی لب تان عمق ایجاد کنید, اگر میخواهید لب هایتان مات باشند از دستمال کاغذی استفاده کنید.

آموزش کانتور کردن لب بصورت حرفه ای + عکس

4.2153
این مطلب مفید بود ؟13023
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
وبگردی