کانتورینگ صورت مربعی
کانتورینگ روشی برای رفع عیوب و تغییر فرم صورت می باشد. شما با تکنیک کانتورینگ میتوانید صورت های مربعی شکل را گرد نشان دهید.

آموزش کانتورینگ صورت مربعی

کانتورینگ یا آرایش ترمیمی یکی از روش های زیباسازی چهره و برطرف کردن عیوب صورت است که برای فرم های مختلف صورت تکنیک های خاصی دارد پس باید ابتدا فرم صورت خود را بشناسید, اگر صورت مربعی شکل یعنی صورت چهارگوش دارید در این بخش اموزش کامل کانتورینگ صورت های مربعی را ملاحظه کنید.

در صورت های مربعی شکل طول و عرض صورت یکی است اما کناره های صورت دارای زاویه های شکسته است, با تکنیک کانتورینگ میتوانید زاویه های صورت را بپوشانید و فرم صورت تان را بیضی نشان دهید.

آموزش کانتورینگ

آموزش مرحله به مرحله کانتورینگ صورت مربعی

با روش کانتورینگ میتوانید فرم صورت تان را تغییر دهید و به فرم ایده آل تان نزدیک کنید, در این آموزش میخواهیم صورت های مربعی شکل را کمی گرد تر نشان دهیم با ما همراه باشید.

  • دو طرف پیشانی کانتور میشود
  • زیر استخوان گونه ها باید تیره شود
  • فک و چانه را کانتور کنید

در ابتدا کل صورت تان را با کرم پودری که همیشه استفاده میکنید به خوبی پوشش دهید و بعد با کرم کانتورینگی که دو یا سه درجه از پوست تان تیره تر است مناطقی که در بالا گفته شد را تیره کنید.

کانتور کردن صورت

مثلث زیر چشم ها را که تا بالای استخوان گونه آمده است را با کانسیلر هایلایت کنید, سه گوش بین ابروها نیز باید هایلایت شوند سپس رژگونه ای به رنگ دلخواه مانند تصویر بالا بزنید. کانتورینگ صورت شما تمام شد آرایش چشم و لب را هر طور که دوست دارید انجام دهید.

آموزش کانتورینگ صورت مربعی برای مبتدیان + عکس

4.132
این مطلب مفید بود ؟266
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح/ز.ت
برچسب : کانتورینگ
وبگردی