خرید کاندوم
نیاز به آشنایی با محصولات جنسی و بیماری های مقاربتی از جمله نکات بسیار مهمی می باشد که هر فرد باید برای فراگیری آن اقدام کند.

کاندوم چه کاربرد هایی دارد ؟

چیزی که امروز نیاز آگاهی  و شناخت به خرید کاندوم را افزون تر می کند نقش کاندوم در پیشگیری از انتقال بیماری های آمیزشی است.

کاندوم مانند سدی  محکم است که میان دو فرد در حال آمیزش قرار می گیرد تا ترشح های واژنی و همچنین مردانه به شریکان جنسی انتقال پیدا نکند و جلوی راهیابی ویروس به افراد را می گیرد.

کاندوم به دلیل ارزان بودن و از سوی دیگر در دسترس بودن بهترین و ساده ترین راه برای پیشگیری از بیماری های امیزشی است به ویزه اینکه اگر از کاندوم بهره برده نشود باید منتظر درگیر شدن با بیماری هایی بود که هم هزینه بر هستند و هم چالش های روانی بسیاری برای افراد و جامعه و خانواده آن ها  ایجاد می کنند.

برخلاف آنچه بسیاری تصور می کنند کاندوم هرگز جلوی لذت جنسی را نمی گیرد و در واقع این یک باور روانی است که در جامعه گسترش یافته است.

کاربرد کاندوم

کاندوم مهم ترین ابزار برای پیشگیری از بیماری های آمیزشی است

کااندوم جلوی بارداری های ناخواسته را می گیرد که در بسیاری از موارد باعث می شود زنان دچار آسیب های روانی بشوند

کاندوم برخلاف قرص های ضدباردای و یا دیگر روش های پیشگیری هیچ گونه پیامد جانبی ندارد.

سازندگان کاندوم با به کارگیری شکل ها مزه ها و بوها و همچنین بافت ها و اندازه های گوناگون کوشیده اند تا لذت جنسی را هر چه بیشتر افزایش دهند.

مورد بعدی ساده بودن بهره گیری از کاندوم است و به همین خاطر نیازی به آموزش ندارد و به سادگی می توانید با شریک جنسی خود رابطه برقرار کنید.

کاندوم برای پیشگیری از بارداری هیچ گونه زمان بندی برای شما ایجاد نمی کند یعنی برخلاف دیگر روش ها که باید زمان به کارگیری را مود نظر داشته باشید تنها در هنگام برقراری رابطه جنسی کاربرد دارد.

مردانی که زود انزالی دارند با بهره گیری از کاندوم می توانند در انزال تاخیر ایجاد کنند که خود این غرور آنها را افزایش خواهد داد.نکته مهم این است کاندوم این ویژگی را دارد هر هنگام که خواستید می توانید آن را کنار بگذارید و اقدام به بارداری کنید

کاندوم یک بار مصرف است یعنی نمی توان از استفاده های پی در پی داشت  یا توسط چند شخص مصرف شود. 

هرگز به دلیل اینکه یک کاندوم رنگی است نباید فکر کنید ضخامت آن کمتر یا بیشتر است چون رنگ هیچ تاثیری در ضخامت کاندوم نخواهد داشت.اگر در هنگا نزدیکی کاندوم پاره شد یا روی آن سوراخ دیدید برای جلوگیری از انتقال بیماری به سرعت به پزشک مراجعه کنید و اگر ترس از بارداری داشتید دو قرص ضد بارداری را با فاصله دوزاده ساعت مصرف کنید.

جنس بیشتر کاندوم ها از لاتکس ساخته تشکیل شده است هر چند در بازار می توان کاندوم ها با جنس های دیگری هم پیدا کرد که باید پیش از خرید از این موضوع آگاه شوید و از فروشنده بپرسید.لاتکس با وجود اینکه نازکتر است اما ماومت بیشتری دارد و احتمال کمی برای پارگی یا انتقال بیماری ها را دارد.برخی از خانم ها هستند که نسبت به لاتکس حساسیت دارند که در این شرایط به کاربردن کاندوم بدون لاتکس بهتر است.در ایران بیشتر افراد از کاندوم های با اندازه متوسط و معمولی بهره می برند اما در کشورهای دیگر به دلیلی فرهنگ مصرف کاندوم وجود دارد بیشتر به سراغ کاندوم با اندازه بزرگتر می روند.

بیشتر کاندوم هایی که در بازار وجود دارند عطری هستند زیرا کاندوم های معمولی که در گذشته عرضه می شد به دلیل داشتن بوی بد باعث دلزدگی شریک جنسی می شد از سوی دیگر برخی از شرکای جنسی دوست درند آمیزش دهانی را هم تجربه کنند و وجود کاندوم های عطری بسیار به این موضوع کمک خواهد کرد

چه کاندومی بخریم

برای خرید کاندوم حتما به سراغ کاندوم هایی استاندارد و تست شده بروید زیرا گاهی سوراخ های روی کاندوم به اندازه ای ریز هستند که تنها با آزمایش دستگاه می توان به آن پی برد هر چند ویروس  و اسپرم به سادگی از آن گذر می کنند.هرگز کاندوم های ارزان قیمت و بی کیفیت نخرید چون در پایان پیامدهایش گریبان گیر خود شما خواهد شد.
 
 هرگز فریب کاندوم هایی را نخورید که روی آنها را با عکس های جنسی و تحریک کننده پوشانده اند زیرا این ترفندی است که به شما کاندوم های بی کیفیت و قاچاق را بفروشند که حتی اگر مناسب باشند به دلیل نوع وارد شدن و فشار ور گرمایی که به آن وارد شده خود به خود دچار ایراد شده اند.
 
 کاندوم باید پیش از نزدیکی و در حالت نعوظ روی آلت کشیده شود به شکلی آن را به صورت کامل بپوشاند زیر در ترشحاتی که مرد حتی پیش از انزال هم دارد اسپرم موجود است.باید هنگام استففاده از کاندوم فضای تهی که در سر ان وجود دارد را از هوا خالی کررد زیرا درست جایی است که قرار است منی در آن تخلیه شود وگرنه هنگام آمیزش هوای موجود در آن بخش می تواند سبب پارگی کاندوم شود.هرگز نباید  کاندوم را پیش از اینکه روی آلت خود بکشید از حالت حقه ای آن بیرون بیاورید چون سبب می شود که کاندوم گشاد شده و در هنگام رابطه جنسی لغ بزند.اگر در هنگام نصب کاندوم متوجه شدید که بالا نمی آید باید بدانید ان را وارونه نصب کرده اید پس باید درون آن فوت کنید تا شکل درستی پیدا کند.

خرید کاندوم آنلاین

فروشگاه هیس مارکت به عنوان یکی از فروشگاه اینترنتی پیش رو در فروش محصولات زناشویی به ویژه فروش کاندوم کوشش می کند تا بهداشت جنسی در جامعه افزایش پیدا کند و افراد چه زن و چه مرد با آگاهی و سلامت دست به برقراری رابطه با شریک جنسی خود بزنند.

فروشگاه هیس مارکت محصولات زناشویی استاندارد و آزمایش شده را به فروش می رساند تا همه کسانی که نیاز دارند بتوانند خرید محرمانه کاندوم را بدون دردسر و یا شرم های اجتماعی انجام دهند.کاندوم محصولی است که باید حتما از فروشگاههای مطمئن خریداری شود تا از پیامدهای خرید کالای بی کیفیت در امان باشید.پس اگر به دنبال خرید کاندوم فوری هستید فروشگاه هیش مارکت با قیمت های رقابتی و پشتیبانی قوی و شبانه روزی فروش محصولات زناشویی خود را انجام می دهد.

خرید کاندوم ، تاثیر کاندوم بر سلامت جنسی و جلوگیری از بیماری

520
این مطلب مفید بود ؟200
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی