کاهش استرس با مار درمانی
مارها از ترسناک ترین موجودات جهان هستند اما در درمان بیماری ها و کاهش استرس بسیار تاثیر گذار هستند که این حرکت با نام مار درمانی شناخته می شود.

کاهش استرس و بیماری ها با روش عجیب و خطرناک مار درمانی

زمانیکه ما احساس درد و استرس کنیم،بیشتر مواقع سعی می کنیم که با استفاده از برخی دمنوش ها آنها را بر طرف سازیم.اما اگر نتیجه دلخواه را مشاهده نکنیم،به پزشک یا روان پزشک مراجعه می کنیم که حال نامساعد ما را بهبود دهند.

کاهش بیماری با مار درمانی

تاثیر مار درمانی بر کاهش استرس

همچنین برخی روش های دیگر که تابه حال آنها را شنیده ایم ، زالو درمانی و یا حجامت است که طبق گزارشات می توانند در کاهش درد ها و میزان استرس موثر باشند.اما آیا تا به حال چیزی در مورد مار درمانی شنیده اید؟!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کاهش استرس وبیماری ها

مار درمانی برای دوری از بیماری ها

روز گذشته خبرهایی از شهر نیویورک به شدت در صفحات مجازی منتشر شد که شاید تا به حال چیزی در مورد آن چیزی نشنیده باشید و کاربران زیادی نیز از سرتاسر جهان به این اتفاق واکنش نشان دادند.

موسساتی در شهر نیویورک در زمینه مار درمانی فعالیت می کنند و آنها براین باور هستند که به کمک مار درمانی بسیاری از دردها و بیماری ها از انسان دور می شوند و پس از این درمان شوکه کننده،دیگر هیچ مشکلی در فرد مراجعه کننده پیش نخواهد آمد.

ماردرمانی

بهبود جریان خون بدن با مار درمانی

این موسسات بطور کل تاثیر مار درمانی را در زمینه های میگرن،کاهش استرس،کاهش دردها و بهبود جریان خون در بدن می دانند. 

جالب است بدانید که به مدت 25 سال است که این موسسات در شهر نیویورک در حال فعالیت هستند و تاکنون 20000 نفر را تحت مار درمانی،درمان کرده اند.

یکی از مسئولین این موسسات در نیویورک در مورد این نحوه درمان ، این چنین گفت :"شاید مارها یکی از ترسناک ترین موجودات در کره زمین باشند،اما می توانند بسیار موثر و تاثیر گذار نیز باشند و شاید قبل از انجام این درمان،احساس ترس وجود شما را در بر گیرد اما پس از اینکه مارها را بر روی بدن شما می گذاریم، آنها با خزیدن بر روی بدن ، می توانند به شما احساس آرامش بدهند".

درمان میگرن با مار درمانی

احساس آرامش با مار درمانی

همچنین هزینه یک ساعته این درمان،230 پوند است.اما پزشکان بر این باور هستند که روش مار درمانی می تواند یکی از خطرناک ترین روش های درمان باشد.با این وجود هنوز با اینکه تصور می شود این روش درمان برای یونان است ، اما هیچ موسسه ای در یونان فعالیت مار درمانی ندارد.

مار درمانی خطرناک

مار درمانی از خطرناک ترین روش های درمانی

درمان میگرن و کاهش استرس با روش مار درمانی

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
برچسب : استرس مار
وبگردی