کاهش درد زایمان طبیعی
درمانگران طب سنتی معتقدند مصرف سیاه دانه و برخی گیاهان دارویی در روزهای پایانی بارداری تاثیر زیادی در کاهش درد زایمان طبیعی و افزایش میزان مقاومت بدن آن ها دارد.

تاثیر بی نظیر مصرف این دانه طبیعی در کاهش درد زایمان طبیعی

بسیاری از خانم های باردار با نزدیک شدن به ماه های آخر بارداری و زایمان خود می ترسند چرا که داستان های زیادی از خانم های دیگر درباره دردهای عجیب و غیر تحمل زایمان طبیعی شنیده اند . این مطلب از بخش بارداری نمناک این نوید را به خانم های که در ماههای اخربارداری به سر می برند، می دهد ، که می توانند درد زایمان طبیعی را با طب سنتی و با استفاده گیاهان دارویی کاهش دهند.

کاهش درد زایمان با سیاه دانه

بسیاری از خانم ها انتخاب اولشان برای به دنیا آوردن فرزند زایمان طبیعی است اما از دردهای این زایمان می ترسند . طب سنتی علاوه بر اینکه به درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند می تواند دردهای زایمان طبیعی را نیز کاهش دهد.

متخصصان طب سنتی برای کاهش درد های زایمان طبیعی به خوردن نوعی دانه توصیه می کنند. مصرف سیاه دانه در روزهای پایانی بارداری میزان مقاومت بدن زن باردار را افزایش داده و درد زایمان را کاهش می دهد .

 

برای تاثیر بیشتر این دانه بهتر است آن را با عسل ترکیب کرد و به صورت موضعی استفاده کنیم . برای ترکیب لازم است 100 گرم عسل پاستوریزه و طبیعی را با 25 گرم از پودر سیاه دانه و مقدار اندکی روغن حیوانی ترکیب کرده و به شکم و کمربمالید سپس با دستمال این قسمت را بپوشانید تا گرم بماند.

توجه کنید به جای استفاده از مواد شیمیایی و مضر برای کاهش درد زایمان بهتر است از راه و روش طبیعی کمک بگیرید تا عوارض کمتری داشته باشد.

زعفران ادویه ای خوش رنگ برای کاهش درد زایمان

مصرف زعفران این طلای سرخ گر چه در ابتدای بارداری بسیار خطرناک است و موجب سقط جنین می شود اما مصرف این ادویه خوش عطر و خوش رنگ در اواخر بارداری و روزهای نزدیک زایمان بسیار سودمند است و موجب کاهش درد های زایمان و تجربه یک زایمان راحت می شود.

کاهش درد زایمان با مصرف دمنوش برگ ختمی

استفاده روزانه دمنوش برگ ختمی در روزهای آخر بارداری سبب زایمان راحت می شود.

شنبلیله و گل شب بو بهترین گیاهان برای تجربه زایمان راحت

اگر می خواهید یک زایمان بدون درد و راحت را تجربه کنید بهتر است با جوشانده گل شب بو و آب شنبلیله واژن خود را شستشو دهید.

زایمان طبیعی راحت با مصرف خاکشیر

اگر به زمان زایمان خود نزدیک هستید و از زایمان طبیعی و درد های آن می ترسید اصلا نگران نباشید با خوردن چند لیوان شربت خاکشیر در روز می توانید یک زایمان راحت را تجربه کنید.

گل شاه پسند گیاهی مناسب خانم های باردار برای تسکین درد زایمان

مصرف روزانه سه فنجان از دمنوش گل شاه پسند در روزهای آخر بارداری موجب تسکین درد زایمان و انجام یک زایمان راحت می شود.

ارتباط استفاده موضعی از روغن های گیاهی و زایمان راحت

مالیدن برخی از روغن های طبیعی مانند روغن کنجد ، بادام یا زیتون به شکم و کمر به صورت روزانه سبب تسکین درد زایمان طبیعی و کاهش دردهای زایمان می شود.

رازیانه بهترین داروی گیاهی برای کاهش درد زایمان

درست است که مصرف زیاد رازیانه در ابتدای بارداری سبب سقط جنین می شود اما مصرف روزانه این گیاه در ماه های آخر بارداری نه تنها مضر نیست بلکه می تواند درد های زایمان طبیعی را کاهش دهد و به انجام یک زایمان راحت کمک کند.

تجربه یک زایمان راحت با مصرف تخم شوید

مصرف دمنوش تخم شوید هنگام شروع درد زایمان می تواند باعث کاهش این درد ها شود و مدت زمان زایمان را کاهش داده و راحت تر کند، همچنین به تولد زودتر نوزاد کمک کند.

9 گیاه عالی برای کاهش درد زایمان طبیعی در طب سنتی

4.6323
این مطلب مفید بود ؟29627
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن / ف
وبگردی