کاوه آفاق
کاوه آفاق خواننده راک ، آهنگساز و ترانه سرای کشورمان به عنوان بازیگر جدید به جمع بازیگران فیلم لامینور داریوش مهرجویی پیوست.

کاوه آفاق بازیگر جدید فیلم لامینور شد

داریوش مهرجویی کارگردان نام آشنای کشورمان با فیلم سینمایی لامینور به تهیه کنندگی رضا درمیشیان به سینماها می آید.

فیلم سینمایی لامینور ساخته جدید داریوش مهرجویی بعد از چند سال دوری از سینما است که با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر و کاوه آفاق خواننده راک جلوی دوربین خواهد رفت.

کاوه آفاق بازیگر فیلم داریوش مهرجویی شد

کاوه آفاق خواننده راک ، آهنگساز، ترانه سرا و بازیگر کشورمان به جمع بازیگران فیلم لامینور پیوست و در تجربه ای متفاوت بازیگر فیلم داریوش مهرجویی شد.

کاوه آفاق

کاوه آفاق بازیگر فیلم جدید داریوش مهرجویی 

علی نصیریان، سیامک انصاری، پردیس احمدیه، مهرداد صدیقیان و عزت الله رمضانی فر بازیگرانی هستند که در فیلم لامینور به ایفای نقش پرداختند.

علی نصیریان

علی نصیریان بازیگر فیلم لامینور داریوش مهرجویی 

برخی از عوامل فیلم لامینور عبارتند از:کارگردان:داریوش مهرجویی،تهیه کننده:رضا درمیشیان،نویسنده:وحیده محمدی فر وداریوش مهرجویی، طراح گریم:عبدالله اسکندری، مدیر فیلمبرداری:بهرام بدخشانی.

داریوش مهرجویی و رضا درمیشیان

داریوش مهرجویی و رضا درمیشیان کارگردان سینما

کاوه آفاق موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرد و از نوجوانی به سمت موسیقی راک کشیده شد و 18 سال بیشتر نداشت که اولین گروه موسیقی را تاسیس کرد و با اجرایی زنده روی صحنه رفت.مجموعه ترانه های کاوه آفاق تحت عنوان «تهران-57» به عنوان اولین کتاب ترانه راک فارسی منتشر شد.

کاوه آفاق

کاوه آفاق خواننده موسیقی راک

کاوه آفاق چندین تجربه خوانندگی برای چند سریال را در کارنامه هنری اش دارد که از جمله آنها میتوان به رخ دیوانه، مسابقه ضدگلوله ، سریال شبکه و سارق روح اشاره کرد.

کاوه آفاق همبازی علی نصیریان در لامینور داریوش مهرجویی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی