خوش تیپ با کت و شلوار
خرید و انتخاب کت و شلوار مردانه اصول و قوانینی دارد که آقایان برای خوش تیپ و جذاب بودن باید بدانند و رعایت کنند.

آقایان خوش تیپ با کت و شلوار بدانند و رعایت کنند

اگر به این فکرهستید که چطور می توانید تاثیرات ماندگاری بگذارید، باید بدانید که چطور با یک کت و شلوار خوب به نظر برسید. یک لباس مناسب، نشانه شخصیت یک فرد بشمار می رود .

از یک فرد پولدار تا یک فرد معمولی برای هر کسی ممکن است زمانی که لباس مناسب را به شکل مناسب به تن کند، خوب به نظر برسد. هیچ چیز مثل یک لباس مناسب نیست و این بخش مهمی از مد بشر است که همه باید با آن آشنا باشند.

هنگام انتخاب کت به موارد زیر دقت کنید

به شانه ها دقت کنید:

هنگام انتخاب کت ، ابتدا به شانه ها توجه کنید زیرا شانه و سرشانه مهم ترین قسمت در یک کت مردانه است که باید بی عیب و بدون کشیدگی یا چین و چروک روی بدن قرار بگیرد.

به قد آستین توجه نمایید

آستین کت جایی تمام می شود که دست شروع می شود بنابراین کتی را انتخاب نمایید که قد آستین آن نه بلند باشد و نه کوتاه .پیراهن باید نیم سانت از آستین کت بیرون بیاید و نباید آستین پیراهن از کت بیشتر از یک و نیم سانتی متر باشد .

خوش تیپ با کت و شلوار

قد شلوار باید مناسب باشد

قد شلوار شما باید متناسب باشد ، اگر سراغ کتی با شلوار کلاسیک رفتید ، قد شلوار شما باید از پشت تا وسط پاشنه کفش تان باشد. دقت کنید هر چه شلوار گشاد تر شود، قد هم افزایش می یابد . اگر دوست دارید قد شلوار تا قوزک پا بالا بیاید، مدل شلوار شما باید تنگ باشد.

هماهنگی کت و شلوار از لحاظ رنگ و طرح و جنس

کت، شلوارو پیراهن شما باید از لحاظ رنگ و طرح و جنس هماهنگ باشد . کت و شلوار پشمی زمستانی را با پیراهن تمام نخ نپوشید.

کفش و جوراب را با هم ست کنید

برای اینکه ست شما کامل و بی نقص از آب دربیاید ، باید کفش خود را با جورابتان ست کنید یعنی اگر کفش مشکی رسمی پوشیده اید ، جوراب مشکی استفاده کنید و زمانی که از کت، شلوار و کفش رنگی استفاده می کنید، رنگ جوراب را با شلوار ست کنید .

کفش آقایان

نشانه های یک کت نامناسب را بشناسید

اول، بررسی کنید که شانه ها چطور بهتر به نظر می رسند چون آن ها کلید جلب توجه هستند اپلی که به کت زده می شود ممکن است شانه ها را افتاده یا برجسته نشان دهد دوم اینکه، نباید بین یقه پیراهن و یقه کت هیچ شکافی وجود داشته باشد سوم، طول کت خود را چک کنید آن باید به اندازه کافی بلند باشد تا زیپ و پشت شما را بپوشاند.

کت را معیار انتخاب قرار دهید

هنگام خرید کت و شلوار هیمیشه باید به کت خود توجه کنید و آن را معیار انتخاب قرار دهید ، هیچ وقت نباید شلواررا معیار قرار دهید زیرا اگر شلوارتان برای شما خوب و بی عیب باشد، دلیل خوش پوش بودن کت نیست.

ست کنید

وقتی نوبت انتخاب کفش برای تکمیل کت و شلوار می رسد، رنگ های تیره تر را با سایه های سرد( سیاه و خاکستری)و قهوه ای را با رنگ های گرم انتخاب و سپس یک کمربند باریک همرنگ کفش های خود انتخاب کنید در نهایت، سعی کنید جیب کت با کراوات تطابق نداشته باشد.

مدل کت و شلوار آقایان

جزئیات را بررسی کنید

اگر می خواهید کمی بالاتر از بقیه قرار بگیرید، جزئیات بیشتری به کت و شلوار اضافه کنید انتخاب هوشمندانه یک کمربند ، کراوات، جیب مربعی ، ساعت ، و جوراب های روشن ، همگی در زیبایی کلی تاثیر دارند.

هر لایه اضافی را بپوشانید

اگر عرق می کنید و تمایل به پوشیدن یک لباس اضافی زیر پیراهن خود دارید تا شما را در زمستان گرم نگه دارد، یک پیراهن یقه کوتاه را با یک رنگ روشن انتخاب کنید و مطمئن شوید که کاملا مخفی است نباید لباس اضافی را نشان دهید تا کت و شلوار را بد جلوه دهید.

هنگام کراوات زدن از سرتان استفاده کنید

از اندازه سر خود به عنوان راهنما استفاده کنید تا بتوانید گره مناسب و اندازه سر خود را بزنید.

یقه را نشان دهید

برای تیز بینی بیشتر سعی کنید حداقل نیم اینچ از یقه را نشان دهید.

رازهای خوش تیپی آقایان

به قانون یک دکمه پایبند باشید

اگر روی کت و شلوار یا جلیقه شما بیش از یک دکمه قرار دارد این برای دلیل عملی و زیبایی است، زیرا همانطور که قبلا هم در دنیای مد نمناک گفتیم شما احساس محدودیت کمتری در رابطه با حرکت دارید و اگر تا به حال تمام دکمه ها را می بستید خواهید دانست که چرا یک دکمه باید باز باشد.

جوراب بلند بپوشید

پیام هایی را ارسال می کند که به جزئیات توجه می کنید و شیک هستید. این به این معنی است که جوراب های شما به اندازه کافی بلند است پس وقتی می نشینید، پاهایتان دیده نمی شود و هنگام ایستادن، دقت کنید که لبه شلوار تان روی نوک کفش می افتد.

دکمه کت را هنگام نشستن باز کنید

احتمالا بیشتر وقت خود را صرف نشستن با کت و شلوار می کنید پس مطمئن شوید با چیزی که انتخاب کرده اید راحت هستید.

قوانین پوشیدن کت و شلوار

قبل از هر فرصتی کت و شلوار خود را اتو کنید

کت و شلوار لباس مجلسی است به همین دلیل نیازمند اتو کردن درست و حسابی است پیشنهاد ما این است که کت و شلوار را برای شست و شو و اتو به خشک شویی بفرستید.

گاهی جلیقه تن کنید

جلیقه با کت و بدون کت، خوب به نظر می رسند، بنابراین انتخاب خوبی است. هم چنین شما نباید وقتی جلیقه به تن کردید دکمه کت را باز بگذارید

پیراهن را با دقت انتخاب کنید

این فقط کت نیست که مهم است، بلکه پیراهن هم هست. انتخاب با عجله یک پیراهن می تواند کل جلوه کت گران قیمت را خراب کند. پیراهنی بخرید که رسمی و غیر پنبه ای هستند .

شلوار متناسب انتخاب کنید

شلوار شما باید متناسب با اندامتان باشد این بسیار مهم است اگر می خواهید در کت و شلوار خوب به نظر برسید شلوار نباید بیش از حد تنگ باشد که هنگام نشستن یا راه کردن ناراحتی داشته باشید همچنین نباید بیش از حد گشاد باشند شلوار باید در حدی بلند باشد تا جوراب ها را کمی نشان دهد اما تنها زمانی که نشسته اید و نه وقتی که ایستاده اید.

قوانین خوشتیپی آقایان با کت و شلوار + نکات حرفه ای

4.553
این مطلب مفید بود ؟485
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی